Увеличен уробилиноген

  • 10 920
  • 7
  •   1
Отговори
 Моля някой ако знае нещо по темата да пише.
Аз си правих изследванията на урината днес,всичко останало е нормално с изключение на това.
Незнам  какво да правя сега,
възможно ли е да е така заради аборта,който направих преди месец...  Cry

# 1
  • Мнения: 1 409
Здравей,
увеличения уробилиноген,може да говори за жълтеница или други чернодробни заболявания.Посъветвай сенай-добре с лекар.Аз не мисля,че може да е от правения аборт.
Може и да е грешен резултата,при по дълъг престой на урината на светлина или ако изследването е направено веднага докато още е била топла урината.
Успех,дано всичко е наред

# 2
Мерси за отговора ,след около 10-ина дни пак ще направя и пак ще пиша!!

# 3
  • Мнения: 492
Според мен не чакай 10 дни, отиди и повтори урината.Не дай си боже, може и да е хепатит.Лекарят ти като видя резултатите какво ти обясни?

# 4
 Значи аз си ги правя изследванията за ринопластика и утре ще се видя с хирурга...уф,Боже,хепатит ,немога и да си го представя!  Sad възможно е да урината да е престояла малко повече тъй като нямаше никой там,където я оставих и незнам кога са я видели...
 четох също 4е понякога се получава и от голяма доза витамин Ц,аз пих наскоро такиви разтворими,или от недостатъчно приемане на вода.
 Дано да не е нещо серизно,задължитлно ще си направя още едни изследвания  Praynig

# 5
 а ако е хепатит,не излиза ли при кръвните изследвания също Sad

# 6
ами незнам вече,преди аборта си правих изследвания и пишеше само урина-чиста,а сега на товалистче са написани по -подробно и  забелязах на това ,че пише увеличено...

# 7
  • Мнения: 1 409
да ако е хепатит ще излезне и на кръвните,и там ще имаш увеличени стойности.Не чакай,изследвай се по- скоро
успех

Общи условия

Активация на акаунт