Българка стана втората най-сексапилна жена в света!

  • 4 074
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Източник: www.tialoto.bg

Българската красавица Ваня Рангелова постигна един от най-големите успехи за родната хубост напоследък, като се класира втора в конкурса за най-сексапилно момиче на престижното мъжко списание Maxim.


20-годишната софиянка стигна до сребърния медал измежду кървава борба с още 23 претендентки. Нашата отстъпи само на румънката Кристина Димитру, която се окичи с титлата Мис Максим.


По регламент изборът се провеждаше чрез гласуване в специализиран сайт и със специално жури от нюйоркската агенция за модели Мейджър.

19-годишната студентка от Букурещ си тръгна със специален моделски договор и 100 000 долара награда.

В момента Ваня е на корицата на настоящия брой на българския Maxim, с еротична фотосесия, заснета в Доминиканската република от американеца Джим Малучи, любимият фотограф на Анджелина Джоли




Вижте още от Ваня, втората най-секси жена в света...тук

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 19:33 от Белла

# 1
  • София
  • Мнения: 1 244
Много е хубава  Flutter
Въобразявам ли си или прилича много (поне на тази снимка) на Нели Фуртадо?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 813
Страхотно око !
Магнетизъм!
Сексапил!
Невероятна е!
Браво на момичето !

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
готина мацка, браво.жалко, че българкат уж много хубава, пък нито 1 топ - модел нямаме... Confused

# 4
# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Страхотна е. Много е красива. Grinning

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Много хубаво момиче! Бравос!

# 7
  • Мнения: 239
Да ходи и да не ходи на конкурси все ще я скъсам. Grinning

# 8
# 9
  • Мнения: 525
жестокае браво...наша горост  Laughing

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Явно аз не разбирам от жени, щом не споделям всеобщия възторг!  Rolling Eyes
Девойката е симпатична, но не виждам този сексапил и не мога да я определя като красавица по  снимките.
Иначе  -браво, че българка се е класирала на челните места в конкурс!

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 33uu Готино е мацето, но не съм особено впечатлена newsm78 Да й е честито! Peace

# 12
  • Мнения: 1 153
33uu Готино е мацето, но не съм особено впечатлена newsm78 Да й е честито! Peace
Spodelqm Peace

# 13
  • Мнения: 677
Пак съм впечатлен..Гласувах многократно за нея!
Честито на мацката!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт