Споделете 3.3

  • 9 309
  • 300
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Старата тема Споделете 3.2

В очакване на ноември все още сме на числото 3.

Споделям, че ужасно ме мързи днес... въпреки това успях да сменя чаршафите, да пусна пералня, да прибера простряните дрехи и да сготвя супа - като преди това съм била на работа, разбира се.
Сега се наливам с поредната чаша чай - дойде ли зима, накупувам поне 10 вида различен чай и си пия с кеф Simple Smile

Утре възнамерявам да се трудя ударно и бързо... много съм невъзможна финансово, а ми трябват пари за куп неща. И тъй като при мен офинансяването е пряко свързано с положения труд и налични резултати, няма как просто.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мяу

# 2
  • Мнения: 5 370
Купих си билет беееее....за ХАФтОбуса утре-заминавам , заминавааааам./........продължавам да се кефя от предната темичка. Party

# 3
  • Мнения: 3 861
Оформя се неприятна седмица...Калоян е яко болен, в сряда съм на изпит на градско и никак не се чувствам уверена, а ми трябва тази пуста книжка, имам много работа у дома, а не мога да се стегна да я свърша, а и с болен Калоян у дома това е трудна задача...

# 4
  • Мнения: 11 307
Аз реших тази седмица да полудея.
Оставих малкия от градина - да подивеят със сестра си у дома.
Аз съм се отдала на пране и гладене. Довършвам последните парцалета.

# 5
  • Мнения: 5 370
Лили, какво му е на малкото човечЕ? От яслата ли си го е донесъл??
дано бързо се оправи, а ти в сряда си слОжи един надпис "Майки, пазете децата, щото ЛИЛИ изкарва колата". Party Party

# 6
  • Мнения: 3 861
Лили, какво му е на малкото човечЕ? От яслата ли си го е донесъл??
дано бързо се оправи, а ти в сряда си слОжи един надпис "Майки, пазете децата, щото ЛИЛИ изкарва колата". Party Party
стандартния вирус повръщане, разстройство, температура, кашлица от яслата естествено...
В групата са били днес само 5 деца, смятай...абе ще му мине, но ми криво едно такова...

а колкото до срядата...ако взема книжка ще си сложа предупредителен надпис в подписа  Laughing, мъж ми вече ми е купил лепенка "млад шофьор" , но не ми я дава още  hahaha

# 7
  • Мнения: 7 474
Разбиха ни колата пред нощта и цял ден се разправям със застраховки и стъкла ooooh!
При все това детето е болно и търча по доктори и си забравих фурната включена Shocked, добре ,че вътре беше гювечарника и се сготви докато се върна ooooh! БУ знае какво щеше да изгори Laughing

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 21:43 от Lео

# 8
# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797

 smile3502 дън' беше бляла.

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Споделям, че току-що лекинко си изкарах акъла. Отивам да простирам по нощите, а едно такова натрапчиво чувство, че ме гледа някой отгоре - га че ли една бяла глава ми се привижда с периферното... Поглеждам - отгоре ми се дзвери хъскито на съседите, подало глава над парапета (те откога имат куче?!). Малко съм се нагледала на филми за Куджо, щото само успях да си представя как ми се мята отгоре с оголени зъби и проточени лиги...

Верги, чувствай се отмъстена - явно има възмездие.

# 11
  • Мнения: 2 212
А то горкото сега в кой ли кучешки форум споделя, че някакъв черен мрачен жътвар му е изкарало акъла .... Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 861
А то горкото сега в кой ли кучешки форум споделя, че някакъв черен мрачен жътвар му е изкарало акъла .... Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Верги, кака, шА черпиш ли за линк?

# 14
  • Мнения: 268
Здравейте мацки ,как е настроението в новата тема  Simple Smile .
Аз съм на работа и след малко пове4е от 4ас приключвам ,малко ми е ску4но ,ма то е от времето  Confused .
Споделям ,4е в последно време познатите ни здраво бебеправят - за последните 3 месеца ми се похвалиха за 4 бременности (колежка ,приятелка , комшийка и една позната)  И аз все така  Shocked кат ми кажат ,понеже не о4аквам , и все айде и вие ,айде вие сте на ред ,ееееееееййййййййй  Close хем се зарадвам заради тях   Simple Smile хем ми стане едно странно  ooooh! .  И аз искам  Crossing Arms  те какво си мислят ,просто...........   Sad  .
Дано в новата тема само се хвалим и има пове4е положителни постинги.
Лека ве4ер и умната ей  Wink  .

Общи условия

Активация на акаунт