Компютъра влияе ли на бременоста-вреден ли е или не?

  • 1 761
  • 40
  •   1
Отговори
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Здравейте,настоящи и бадещи мами! newsm78
  Чудех се дали по някакав начин компютъра вреди на бебчето,понякога ме боли глава като прекарам повече време! Thinking
    Ще се радвам ако някой ми отговори.    Joy ukliam1 needle

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
LCD мониторите не излъчват.......

# 2
  • Мнения: 1 489
Тук има толкова бъдещи майки и никоя не се е оплакала,че компютъра й е навредил.
LCD мониторите не излъчват.......
Peace

# 3
  • Мнения: 8 917
Тук има толкова бъдещи майки и никоя не се е оплакала,че компютъра й е навредил.
LCD мониторите не излъчват.......
Peace

 Peace Ако не всички, то повечето работят нон-стоп с ПС Peace

# 4
  • Мнения: 2 019
на мен поне не са ми навредили

# 5
  • Мнения: 2 821
наслаждавай се на състоянието си....не си измисляй тревоги Hug

# 6
  • Мнения: 1 183
наслаждавай се на състоянието си....не си измисляй тревоги Hug
newsm10

# 7
  • Мнения: 669
Определено не е полезно да сдтоиш много пред РС-то, но то какво ли е полезно, и ако се спазва всичко ...............
На мен гинеколожката ми беше казала на всеки 1 час поне 15 мин да правя почивка - товабило по някакви си стандарти, но понеже работата ми е да стоя по цял ден на компа, и естествено няма кой да ми дава такива почивки, не съм го спазвала, но по принцип излъчват вредни лъчи, и натоварват. Ако имаш възможност да не стоиш по много време, недей да се натоварваш излишно.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Цялата бременност я изкарах пред РС,сега кърмя пак пред него Peace,не мисля,че ми е навредило на бебето.

# 9
  • Мнения: 1 233
И аз изкарах цялата си бременност пред компа. Не се притеснявай, радвай се на бременността си  Peace

# 10
  • Мнения: 949
наслаждавай се на състоянието си....не си измисляй тревоги Hug
newsm10
Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 7 803
LCD мониторите не излъчват.......
Peace

# 12
  • Мнения: 6 315
Определено не е полезно да сдтоиш много пред РС-то, но то какво ли е полезно, и ако се спазва всичко ...............
На мен гинеколожката ми беше казала на всеки 1 час поне 15 мин да правя почивка - товабило по някакви си стандарти, но понеже работата ми е да стоя по цял ден на компа, и естествено няма кой да ми дава такива почивки, не съм го спазвала, но по принцип излъчват вредни лъчи, и натоварват. Ако имаш възможност да не стоиш по много време, недей да се натоварваш излишно.

Това нещо е заради очите и по кодекс се полага Wink. За бебето - няма вреда.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
Може да те боли глава от взирането - т.е. от очите.

# 14
  • Мнения: 2 039
Здравейте,настоящи и бадещи мами! newsm78
  Чудех се дали по някакав начин компютъра вреди на бебчето,понякога ме боли глава като прекарам повече време! Thinking
    Ще се радвам ако някой ми отговори.    Joy ukliam1 needle
Я стига !Чак пък така да се вманиачаваме,няма нужда   Joy

Общи условия

Активация на акаунт