препоръчайте ми чаша с мек накрайник

  • 1 350
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 772
моята беба на 26ти има имен ден та леля й иска да й купи но естествено ме пита каква newsm78
аз гледала недогледала казах чико?!
айде сега вие сте на ход Hug

# 1
  • Мнения: 2 922
Avent



Като порастне детенцето може да смениш накрайника с твърд.

# 2
  • Мнения: 1 455
Авент и много харесвам чашите на Нуби със сламка.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Аз купих на Дисни. Имаше малко 2 вида с разлика в цената 2-3 лв. а външен вид еднакъв. вече не си спомянм коя взех, но така или иначе хич не пускаше. Като махнех препазния клапан пък течеше страшно. После видях, че съвместима с накрайника на Авент, купих такъв и сега съм доволна. Това го пиша за майките, които са си взели на Дисни и имат подобен проблем.

# 4
  • Мнения: 216
аз казвам nuby или авент  (по-скоро първото; от опит знам,че всичко  тяхно е супер здраво) и 1те и др. са в ultra mega sonic сладурски цветове и дизайн. и пак за nuby, ако накрайника не ти харесва винаги можеш да си вземеш капачка със силиконов такъв, който е доста по-мек Grinning

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 01:01 от winkeydee

# 5
  • Мнения: 830
Ние ползваме Авент,много сме доволни.Първо се почва с мек накрайник(белият),след това само сменяш накрайника с твърд-чиста работа Wink

# 6
  • Мнения: 295
Avent



Като порастне детенцето може да смениш накрайника с твърд.

Тази е най-добрата.

# 7
  • Мнения: 2 197
аз казвам nuby или авент  (по-скоро първото; от опит знам,че всичко  тяхно е супер здраво) и 1те и др. са в ultra mega sonic сладурски цветове и дизайн. и пак за nuby, ако накрайника не ти харесва винаги можеш да си вземеш капачка със силиконов такъв, който е доста по-мек Grinning
Не знам какво значи супер здраво. Може би аз не съм случила на шише, обаче единствените 2 различни от Авент шишета , които ползвах - Нук и Д-р Браун  се скапаха на втората стерилизация. На Нук не само шишето не можеше да се затвори , но и биберона се сцепи. Така че продължавам само и единствено с Авент.

# 8
  • Мнения: 98
Аз купих на Дисни. Имаше малко 2 вида с разлика в цената 2-3 лв. а външен вид еднакъв. вече не си спомянм коя взех, но така или иначе хич не пускаше. Като махнех препазния клапан пък течеше страшно. После видях, че съвместима с накрайника на Авент, купих такъв и сега съм доволна. Това го пиша за майките, които са си взели на Дисни и имат подобен проблем.
и ние имаме такова шише,мн е удобно.Даже купих още едно, същото само,че със сламка.Цената е добра,около 3лв беше някъде.

# 9
  • в стаята
  • Мнения: 469
А от каква възраст започнахте да ги ползвате? Защото и аз искам да вземе, но се чудех дали не е рано. Бебка е на 4 и половина месеца.

# 10
  • Мнения: 1 455
А от каква възраст започнахте да ги ползвате? Защото и аз искам да вземе, но се чудех дали не е рано. Бебка е на 4 и половина месеца.
      Към 6-тия месец,а към седмия от сламка.

# 11
  • Мнения: 98
На 8 месеца започнах,защото този вид шишета имат клапа и освобождават водната струя в зависимост от потребностите на детето.Моят син все се давеше като пиеше вода и се страхувах,но после той сам се справи с гълтането,вече е на 1г10м и още го ползва,но скоро ще го зарязваме.Голям е,ще пие от сламка пък и в яслата пият от нормални чаши. Laughing

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ние ползвах ме на Дисни.

# 13
  • Мнения: 8 505
Ето такава:
На Нуби е.А и като че ли децата се научават да пият по-лесно със сламка,отколкото с накрайник.

# 14
  • Мнения: 2 467
аз казвам nuby или авент  (по-скоро първото; от опит знам,че всичко  тяхно е супер здраво) и 1те и др. са в ultra mega sonic сладурски цветове и дизайн. и пак за nuby, ако накрайника не ти харесва винаги можеш да си вземеш капачка със силиконов такъв, който е доста по-мек Grinning
Не знам какво значи супер здраво. Може би аз не съм случила на шише, обаче единствените 2 различни от Авент шишета , които ползвах - Нук и Д-р Браун  се скапаха на втората стерилизация. На Нук не само шишето не можеше да се затвори , но и биберона се сцепи. Така че продължавам само и единствено с Авент.

winkeydee говори за Нуби, ти за Нук. Различни са.

Аз също съм от феновете на Нуби  Peace Ползваме и шишето със сламка. Моята беба има навика като се напие, да хвърля шишето ( и в къщи, и на разходка). Няма счупено засега  Wink Само едно с повдигащо се дъно прецаках в стерилизатора, ама те хората написали да не се стерилизира...

Общи условия

Активация на акаунт