Ябълков пектин

  • 1 927
  • 3
  •   1
Отговори
Какво ще кажете за пектин на хапчета? Препоръчаха ми го за регулиране на стомаха,голям проблем ми е   Sick А и подпомагал отслабването  Rolling Eyes Дали има нещо вярно?  newsm78 
Освен това аз принципно съм твърдо против разни хапчета за отслабване  Naughty  но пектина хапче ли е според вас? Мога ли да си го сметна за хранителна добавка,едва ли не витаминче и да си го пийвам?  Joy
Изобщо мнения и съвети чакам, винаги се вслушвам в съветите от този форум    bouquet

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
Да отслабнеш,точно-няма,но става за хранителна добавка и регулиране на стомаха.А защо не пробваш с Лакторея на д-р Тошков.Моята дъщеря (9г.) пи тези хапчета и е много добре,а преди всеки ден мрънкаше,че я боли стомаха. Peace От бебе е с чувствителен стомах и все висяхме по болници.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 780
Подпомага отслабването в смисъл,че действа засищащо.Най-добре консумирай повечко ябълки и сини сливи/може и сушени/,така по естествен начин ще регулираш чревната флора.  Peace Ето в тази статия са обяснени предимствата му http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=73

# 3
  • Мнения: 6 167
пектин защо ти е да пиеш. яж ябълки
за отслабване се пие ябълков оцет

Общи условия

Активация на акаунт