до кога само с връзки и рушвети

  • 715
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 550
За първи път се сблъсках с този проблем,когато трябваше да ни приемат в яслата.Изведнъж се оказа,че нямало места,а след два дни разбрах,че са приели дете,чиито документи бяха подадени едва преди месец,а аз чаках 1 година,после още няколко биаха приети,все на деца от квартала.Пак отидох,но отговора беше същият-места няма...После ,доста по- късно разбрах,че при директорката не се ходило с празни ръце,и освен това било добре някой да й се обади и да уреди нещата...но торбичката пак си е задължителна! newsm78
Сега същото нещо се повтаря с детската градина,чувам,че приемат само ако "някой "даде"препоръки"т.е.търсете си "връзки"Убедих се че места има ,но не за всеки...Какво да правя?Как да реагирам?Не съм от хората,които се ползват от нечии протекции

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 498
И аз се сблъсках със същото...само не мога да разбера защо просто не си сложат отпред списък с цените , за да е по лесно!
Аз мисля , че така ще е по-добре!
Плащаш-получаваш! А така да ходиш с разни пликчета и да правиш тънки намеци си е голяма простотия.
За сега съм на никъде!

# 3
Обади се във вашата община.
Иначе те разбирам, няма оправия  Sad

# 4
  • Мнения: 550
Iko,и какво като се обадя в общината ,като дори и там,този който отговаря за просветата,върши същите услуги,знам го от първа ръка.

# 5
Iko,и какво като се обадя в общината ,като дори и там,този който отговаря за просветата,върши същите услуги,знам го от първа ръка.

Да, знам, така е за съжаление. Просто дадох предложение. Моя колежка го беше правила и имаше ефект.
И аз имах проблеми със записването и то преди 5 години, виждам че сега не само не се е оправило нищо, ами и по-зле става.  Sad

# 6
  • Мнения: 550
само се чудя,сега е така,ами ,когато дойде време за училище?

Общи условия

Активация на акаунт