темите за имената

  • 2 074
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 334
Здравейте момичета,
провокирана от многото теми за имената,на които отговарям и аз с удоволствие,искам да попитам има ли някой, който е се е спрял на име точно от такива теми и си е кръстил детето?
Интересно ми е да разбера,за да видя дали  само си пълним темите без резултат Wink

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 15:58 от Anni

# 1
  • Мнения: 35 891
и аз съм любопитна, защото много често отговарям в такива теми - дали майките наистина имат нужда от такава помощ или просто се чудят какво да правят в свободното си време Simple Smile

идея: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135676.0

# 2
  • Мнения: 10 982
Когато имам време, редовно гласувам в такива теми Simple Smile Дано съм помогнала на някого при избора на име. Но аз никога не бих пуснала такава тема - щом сама не мога да реша как да си кръстя детето, трябва да съм много ... hahaha

# 3
  • Мнения: 601

    Всички ние сме се колебаели един вид за име ,когато сме били бременни,сигурна съм.
    Затова ,толерирам момичетата ,а и на мен самата доста ми помогнаха в избора. Peace
   

# 4
  • Мнения: 6 461
Винаги участвам в темите за имената.Ще се радвам ако на истина  помагаме с нещо. Peace

# 5
  • Мнения: 3 089
никога не съм се колебаела как да нарека дъщеря си. нито пък съм имала нужда някой (различен от мъжа ми) да ми каже/подскаже/помага/избере вместо мен и т.н. или да ме насочи в избора на име на детето ми. наистина ми е чудно как така няма да зная кое име най-много ще приляга на МОЕТО дете  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 334

        а и на мен самата доста ми помогнаха в избора. Peace
   

сериозно Winkтова ме радва.Tedito ти си първата на,коята сме помогнали, Hugа има ли още?

# 7
  • Мнения: 1 416
За името на дъщеря си не съм се допитвала до никого - то си беше преопределено и предрешено. Иначе участвам във почти всички подобни теми. Предполагам, че наистина са в помощ на колебаещите се...  Peace

# 8
  • Мнения: 14 133
Винаги участвам в темите за имената.Ще се радвам ако на истина  помагаме с нещо. Peace
Peace

# 9
  • Мнения: 1 104
Аз мисля, че такива теми много често помагат на бъдещите мами.Много от нас са объркани и не знаят какво да изберат и търсят съвет. Аз лично се старая да изкажа своето мнение и дано да помагам.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 230
Винаги отговарям! Аз сама избрах името на дъщеря ми, някакси само дойде, термина ми беше около празника на Св. Анна, лежах за задържане в Св. Анна, замислих се и осъзнах, че доста ми харесва, пък и дано Св. Анна ми закриля детенцето.
Отивам да отговора на една мама!

# 11
  • Мнения: 9 894
ами потребителката gerganna нали пусна тема: Как кръстихте детето си? Заяви, че очаква дъщеря и мисли да я кръсти Виктория, ама все пак да видела дали няма да й хареса някое друго. Получи се тема над 10 страници изброяване на мъжки и женски имена и накрая тя пак си кръсти детето Виктория.

Аз мисля, че такива теми много често помагат на бъдещите мами.Много от нас са объркани и не знаят какво да изберат и търсят съвет.
ако една жена е тръгнала да ражда собственото си дете и се обърква още за името, то тя после ще се обърква за всеки плач, за първата разходка, къпането, храненето, спането, осоляването, поливането с метлосана вода и накрая ще пусне депресарска тема в Дом и семейство.

# 12
  • Мнения: 3 322
Аз също гласувам винаги, но имената на моите деца сме си ги избирали сами, и никога не бих се повлияла от чуждо предпочитание.

# 13
  • Мнения: 2 040
От време на време отговарям в такива теми, но аз самата името на  дъщеря ми съм си го намислила още като бях много малка за гаджета, каму ли за брак и деца ...  Grinning
Иначе се надявам да са послушали съветите ни мамите, които са пускали такива теми ... да не са темите само чешане на езици   Peace

# 14
  • Мнения: 2 019
Когато имам време, редовно гласувам в такива теми Simple Smile Дано съм помогнала на някого при избора на име. Но аз никога не бих пуснала такава тема - щом сама не мога да реша как да си кръстя детето, трябва да съм много ... hahaha
аз също Peace

Общи условия

Активация на акаунт