Моля Ви, дайте ми идея за подарък на момче на 8 години.

  • 2 861
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!
Моля Ви, помогнете ми с някой и друг съвет за подарък. Имам две момичета за които светът се върти около куклите Barbie и ми е много трудно да измисля какво би заинтригувало едно момче.
Минавали са ми през главата идеи за книжки или нещо такова.  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 322
Зависи колко пари си приготвила, конструктор, герои от любими филми, ДВД , СД--а, Моят син е на 7 от магазин Ориндж на Грофа - 2 ет. купуваме героите от Междузвездни войни и Властелина на пръстените. Те са мъжкия вариант на Барби, и са колекционерски. В събота купих - Галадриел - 15см. - 16 лева, Сам - 25 ( мисля) см. - 25 лева, имаше и 5-хобита за 45 лева, меча на Фродо - 25 лева, Дарт Вейдър със душ гел - 25 лева и т. н. Зависи какви интереси има детето.

# 2
  • Мнения: 2 792
 Аз на брат ми, той  стана на 8 в началото на октомври, му подарих истински фотоапарат с автоматично превъртане  комлет с лента и батерии , подаръка беше страшно оценен. Димана и тя е очарована от него и съм обещала, същото за именния й ден. Комплекта струва 25 лв. и е с 1 година гаранция  Laughing

# 3
  • Мнения: 431
Хубава футболна или баскетболна топка  topka
Лего или конструктор.
Някоя енциклопедия за Космоса или за динозаврите (в зависимост от интересите на детето).  bouquet

А това с фотоапарата е много оригинално.

Дарт Вейдър със душ гел - 25 лева
това е велико  Joy

# 4
  • Мнения: 189
Има много хубави детски карти на света -  съответно с  кораби, пирати бели мечки , потърси в книжарниците, не са скъпи но са страхотни, на нас ни подариха такава и е интересна не само за деца.

# 5
  • Мнения: 245
Въртящ стол за пред компютъра - детски - 45 лв

Общи условия

Активация на акаунт