ПРЕД ДИЛЕМА СЪМ-д-р Гунев или д-р Дяволов?и двамата от М.Д.София

  • 4 752
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
      Здравейте момичета,изчетох и "черният" и "белият" списък за София.Успокояващото е,че и двамата липсват в "черният" списък,а в   "белият" ги има.За Гунев има повече писано,от колкото за Дяволов.Дилемата ми е голяма.Аз имам преждевременно раждане в 25г.с. април месец,за съжаление бебето почина след 32дни.Причините да се стигне до там са ясни,но трябва да избера кой от двамата да ми следи следващата бременност.При Гунев ходих профилактично-направи много добро впечатление,обяснява всичко,обръща ти внимание и явно много добър специалист.Но за Дяволов нямам никаква информация,която да е по-точна и да дава ясна представа за него,дали се занимава с патологични бременности или не.Проблемът при мен е,че ще трябва да се наблюдавам по-често от необходимото,а и серклаж да ми се направи.Гунев поддържа мнението, серклаж да се прави само по медицински показания,а така могат да ме изпуснат и пак да стигна до тази ситуация,в която съм в момента.
   Моля всички ви,които сте използвали услугите на някой от двамата доктори да ми кажете вашите впечатления,за да мога да се уриентирам по-правилно в избора си.
   Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 502
   Момичета,ама спрете да ми пишете.Не мога да смогна да прочета всичко,много информация,много нещо. Защо не ми казвате нещо по въпроса незнам,не може от толкова много момичета-никой,нищо да не знае.Изборът ми не е никак лесен.
   Айде и да пишете по-малко,че не мога да изчета всичко.
   Поздрав на всички.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравей мила  Hug

Аз ходя при д-р Гунев от доста време. Следи бремеността ми, а преди това и една неуспешна с последвал кюртаж. Страшно съм доволна от него - страхотен специалист. Е, не е от най-разговорливите, но аз не ходя там да си клюкарстваме - нали така  Hug Единствено нямам наблюдения за него при раждането тъй като спешно трябваше да замине за Съединените Щати. За сметка на това бебето ми изроди една невероятно мила и добра акушерка със Златни ръце - Нина Пълова.
Нинка обичам те   bouquet
Нямам наблюдения от другия лекар, но ти препоръчвам Гунев.

# 3
  • Мнения: 502
     Jullianna,благодаря ти много за информацията.За мен наистина е много важно мнението на вече ходили майки при него.
Пожелавам ти само хубави и щастливи мигове.
 Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 896
Аз също съм пациентка на д-р Гунев. Страхотен Човек и лекар, много отзивчив. Той проследи цялата ми бременност и извърши секциото /планово, по медицински причини/.
Благодаря му за всичко  bouquet

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Глас п/в Гунев.  Naughty
Беше ми лекуващ лекар на стаята, когато родих през '97г. Такова дебилско отношение м/у лекар и пациент Бога ми, не бях срещала до тоз миг.

За д-р Дяволов съм чувала добри отзиви  Peace

# 6
  • Мнения: 7 110
Ася, имам само бегли впечатления от Гунев. Не са в негова полза.
Когато започнах да раждам в 34-та г.с. мина, направи ми туширане да види за разкритие, назначи система, която да се втича и в другата ми ръка (в едната вече ми правеха вливане) и повече не го видях. Насрещния огън не помогна, но забавянето ми костваше живота на бебето, както и сериозно застраши моя. Кръвта ми се "по отрови" - левкоцитите ми 12 часа след "професионалната" му намеса бяха 30000.
Но знам ли, ако не попаднеш случайно при него и той се чувства заинтересован ... Не мога да отрека, че когато го видях да влиза в стаята ми се почувствах по-добре. Вдъхна ми някаква сигурност. Една от редките ми прояви на повърхностност.

За Давилов нищо не мога да ти напиша.

Ася, пожелавам ти целия късмет на света по време на следващата бременност.   bouquet Това е единственото, което има значение. Казвам го даже аз, която се ръководя от 5-те "П"- предварителната подготовка предотвратява провала на представлението.

# 7
  • Мнения: 1 877
За д-р Дяволов съм чувала само добро.Сега като лежах на 5 етаж при него имаше един неприятен случй с една жена с инвитро,която направи спонтанен аборт в 20 седмица.Та Дяволов беше много внимателен с нея и с много човешко отношение И като специалист много го тачат хората

# 8
  • Мнения: 502
   Момичета,искренно ви благодаря,че си казахте мнението и за двамата.Рони,стана ми много мъчно за теб,съжалявам,че си изгубила бебчето и много се надявам от тук на татък всичко да е наред.Пожелавам ти едно здравичко и хубаво бебе.Благодаря ти и за съветите.Аз се насявам тайно всичко да е наред друфият път.
   Благодаря ви още веднъж  bouquet Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 360
за Гунев нямам лични впечатления, но съм чела както хвалби, така и негативни мнения. нещо от типа - ако бременността и раждането са безпроблемни, ок, ама иначе... беше вързал и тенекия на някоя мама за раждането, помня...

аз съм се следила при Дяволов като бременна и той ми прави секциото. по принцип той работи в патологичната бременност на 5-тия етаж на МД и се занимава точно с патологии. освен това се води най-добрия майстор на секцио в МД.

поради което, от двамата препоръчвам Дяволов. но все пак, един съвет - винаги търси и второ, и трето мнение!

# 10
  • Мнения: 158
Родих двете си деца при д-р Дяволов. Невероятен лекар и човек! Не мога да си представя, че би могла да направиш по-добър избор.
Желая ти леко раждане и прекрасно, здраво бебенце!

# 11
  • Мнения: 502
     Специални благодарности на Jam и Tammy.Вашите мнения ми дават много положителни емоции относно избора ми.Радвам се,че най-накрая получих мненията ви за въпросните доктори.Благодаря и за пожеланията-дано да се сбъднат. Hug

# 12
  • Мнения: 463
Ася, не знам нищо за д-р Дяволов. Аз цялата си бременност я следих при д-р Гунев. Ама понякога наистина е голям темерут, гледа си и нищо не ти казва, а аз съм с първа бременност и не знам какво да питам освен всичко нормално ли е.  Иначе на някои прегледи беше много внимателен. Сестрата на мъжа ми ражда при него и каза, че той много е допринесъл за лекото и раждане. Аз още не съм родила, но ако всичко мине по живо и по здраво, ще ти пиша пак да ти разкажа.
Успех с бременността и леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт