Липсва ли Ви?

  • 2 887
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Сега след като родих ми липсват миговете, когато правех тестове, дните на очакване, денят на положителния тест, а след това 9-те месеца на бременеене.Колко се чудех на кого ще прилича, как ще изглежда и други подобни.Много, много ми липсват тия моменти и трепети, а на вас?

# 1
  • Мнения: 136
Да ,липсват ми тия моменти на очакване.Хубавото е,че можеш винаги да си ги припомниш. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
И на мен ми липсват, затова мислим скоро да си ги припомним! Laughing

# 3
  • Мнения: 601
Ами може да се каже,но повече ми харесва сегашното ми положение Wink

# 4
  • Мнения: 1 455
Липсват ми,затова повторихме,но като се замислиш тези моменти са хиляди особенно след като родиш и трябва да им се наслаждаваме.Да и се га си се чудя на какво ли ще прилича след време,как ще се развият като цяло.И тези трепети за мене са много по силни

# 5
  • Мнения: 4 399
Липсват ми. Липсва ми вълнението преди и след всеки преглед, леките подритвания в корема ми, чудото на зараждащия се живот. Но пък сега си имам други емоции. Laughing

# 6
  • Мнения: 3 932
Честно казано не усещам липсата на тези точно мигове, в момента се радвам на прекрасни изживявания с моя младеж и не съм си спомняла скоро за тях.

# 7
  • Мнения: 1 860
И на мен ми липсват. Липсва ми и коремчето. Освен до тук вече изброените неща, много ми липсва и вниманието на хората. Начина по който се отнасят с теб, като със скъпоценен камък, нескритият респект в очите им и прочее. Определено и сега има много хубави моменти, но двете неща са просто различни и не бива за сметка на едното, да омаловажаваме значението на другото.

# 8
  • Мнения: 326
Липсват ми... Но, има начин да си ги припомниш, нали?  Wink

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Най много ми липсва поритването в корема и очакването отново да ритне и да се обади. Беше ми ужасно интересно на кога ще прилича. Сега когато вече се роди бебка имам чувството, че е била цял живот тук при нас.

# 10
  • Мнения: 5 026
 Да, липсва ми. Със съпругът ми от време на време си припомняме как бебо го риташе през корема ми, докато спим...и много такива мили моменти  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 089
когато родих петра, да, липсваха ми. но сега, когато пак съм бременна, и съм се превърнала в совалка, която трамбова от стая в стая и после към вц-то, си се чудя на акъла кое точно ми е липсвало. и като сложим проблемна бременност, положението става международно.
вероятно липсва на тези, които са изкарали една кротка, спокойна, безпроблемна бременност, без кървене, лежане по болници, вечени страхове и т.н. след второто раждане категорично няма да ми липсванито ден от последните 12 седмици. Naughty

# 12
  • Мнения: 5 391
Въпреки нелеката бременност-да, много ми липсва.Човек сякаш потулва в съзнанието си негативните преживявания...Хващам се как благородно завиждам по улиците на момичетата с кореми Blush

# 13
  • Мнения: 468
Разбира се, че ми липсва, въпреки тежката и болезнена бременност втория път. Липсват ми мечтите, плановете...

# 14
  • Мнения: 858
Честно казано,никак не ми липсва.Сега се чувствам много по-добре и себе си !А и имам сладкото си бебе на което се радвам и имам много нови трепетни очаквания с него !

Общи условия

Активация на акаунт