Пере ли се кафе от дреха

  • 12 054
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Мами помагайте, току що си полях с кафе новия жълт пуловр баш на деколтето. Ама съм голяма патица. Пере ли се - данооооооооо, че ще се изям от яд  #Cussing out

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пере се, разбира се.
Първо го накисни със студена вода, ако няма да го переш веднага.
После - след изплакване със студена вода - переш както обичайно. Ако не излезе от раз (надали, но все пак) переш пак с Вениш.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 814
При мен се изпира в пералнята без допълнителни третирания,но ако не се махне пробвай с Вениш. Peace  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 315
Благодаря ви Бу и geleva за експресния отговор.
Лошото е ,че съм на работа и зяпайки във форума (вместо да си работая) си лиснах баш на ц..те отпред и няма как веднага да го изпера, чак довечера. Пфу...

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Няма проблем. Ако можеш - ако имаш друга дреха отдолу - свали, запери със студена вода и подсуши с нещо, после пак облечи с мокрото петно (аз така правя, но пък аз съм перде и не ми дреме). И да не го направиш, пак ще се изпере - кафето излиза.

# 5
Купих си гел за петна на АПТА. Слагам на петното /трева, мазнина, боя, червило, лак, фулмастер...дъщерята е доста изобретателна  Hug/, оставям 10 мин и пъхам в пералнята. После дрешката е чиста. С ВЕНИШ също съм работила, но не  е толкова ефективен за упорити петна  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 315
Благодаря, аз го позамръчках малко с ръка , както си е облечено, ама ще си ходя красива цял ден Sad
Успокоявам се с това, че нещо, ако го оклепам или скъсам още първото обличане, после много си го нося.
Благодаря ви момичета! Hug

# 7
  • Мнения: 1 564
Купих си гел за петна на АПТА. Слагам на петното /трева, мазнина, боя, червило, лак, фулмастер...дъщерята е доста изобретателна  Hug/, оставям 10 мин и пъхам в пералнята. После дрешката е чиста. С ВЕНИШ също съм работила, но не  е толкова ефективен за упорити петна  Simple Smile
=======================================================================
От къде го купи и би ли показала как изглежда? newsm78

# 8
  • Мнения: 4 621
Прала съм дрехи изцапани с кафе в пералнята без допълнителни препарати и не съм имала проблеми Peace

# 9
  • Мнения: 4 473
Не го пипай повече Stop. При първа възможност го накисни в студена вода, разтъркай петното, сложи му малко Вениш и мятай в пералнята. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 8 505
Със студена вода и веро.Не ми се е налагало да използвам Вениш за кафе,а доста често се оливам с такова Crazy

Общи условия

Активация на акаунт