Тапети във Варна

  • 13 042
  • 8
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 87
Мале страхотни са newsm10!!!!!Искам и аз smile3518,ама нека първо уредим апартамента та тогава.Ами такива не съм видала да ти кажа.Със сигурност щях да ги забележа.

# 3
  • Мнения: 6 039
в абслолютно същите цветове, пак флорални мотиви има каталог с тапети на Опълченска 23, до магазина за цветя Флоранс.
не са много евтини обаче.

# 4
  • Мнения: 2 957
в абслолютно същите цветове, пак флорални мотиви има каталог с тапети на Опълченска 23, до магазина за цветя Флоранс.
не са много евтини обаче.

Malenna нямаш представа колко съм ти благодарна  Hug Би ли ми казала къде се намира тази улица и какво означава "не са много евтини".Аз изобщо нямам представа как вървят тапетите,но съм решила дора да са по-скъпички да се поизръсим....ако разбира се намеря нещо което наистина да ми хареса.

# 5
  • Мнения: 4 422
Невероятни са.В скоро време ще ми трябва и на мен вътрешно оформление и то за доста пространство и тая тема ще я следя .
Тъкмо си мислех,че трябва Малена да питаме и тя вече отговорила.
И мен ме интересуват цени .

# 6
  • Мнения: 924
Много са хубави. Ще намина и аз да видя какво има, макар че нямах намерение да слагаме тапети.  newsm78

# 7
  • Мнения: 318
Страхотни са тапетите, носят полъх на уют. Впечатлена съм от Forest Beech и изобщо от цялата "Beech" колекция.
Във Варна като съм минавала от Майчин дом към Окръжна, от лявата страна на булеварда има нови кооперации и магазини и там съм се заглеждала по страхотни тапети само през витрината. Може и там да се провери.

# 8
  • Мнения: 6 039
ако говорип за дом на тапета, там със сигурност няма такива тапети

Общи условия

Активация на акаунт