Моля за съвет

  • 587
  • 1
  •   1
Отговори
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 10
Здравейте на всички,
Извинявам се че повдигам темата отново но имам нужда от спешен съвет.Валентина от около месец постоянно я боли коремче.Получава някакви спазми -по няколко пъти на ден. През 4-5 дни ме събужда посред нощ със силни болки и почва да повръща.После изведнъж и минава.Не мога да си обясня на какво се дължи това периодично повръщане и тези болки.Тя е на 4 и от както се е родила никога досега не беше повръщала.Водих я при личния лекар но той не установи нищо обезпокоително.Днес пак ще я водя да ни изпрати на изследвания.Не зная обаче какви изследвания трябва да се направят и на какъв специалист трябва да я заведа. Ако някой е имал подобен проблем или може да ми даде съвет ще бъда много благодарна

# 1
  • Мнения: 3 914
Здравей,моето детенце е със ред проблеми но най-дребния за мен е -ентероколит ,вследствие прекарана вътреболнична инфекция още докато беше в ковиоз.После този ентероколит стана хроничен и коликите така и не изчезнаха -сега е на 4,5г.Предполагам че и при вас говорим за това защото прилича на болките при моето дете ,но може би е остра форма и затова има повръщане-то е като да имаш киселини.Естествено трябва да говориш с лекар-гастроентереолог.Това са предположения и не бива да се доверяваш на тях.Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт