Зацапване на 8-ми ден от закъснението

  • 1 210
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 798
Момичета, 8-ми ден е закъснението ми, тестовете /3 на брой/ са все положителни/.Вчера и днес имам кафеникаво зацапване...Записала съм час за първия си преглед в петък.
Странното е, че първите 2-4 дни от закъснението на М имах напрегнати гърди, сега вече не ме болят изобщо.
Случвало ли си е на някоя от вас такова зацапване толкова рано и на какво може да се дължи?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Аз го имах още на 1 ден закъснение. Диагнозата - хормонална недостатъчност и голяма опасност от спонтанен аборт. Почнах веднага дуфастон ударно и спря. Съветвам те да не чакаш до петък!

# 2
  • Мнения: 1 798
Аз го имах още на 1 ден закъснение. Диагнозата - хормонална недостатъчност и голяма опасност от спонтанен аборт. Почнах веднага дуфастон ударно и спря. Съветвам те да не чакаш до петък!
Благодаря ти за бързия отговор, а как ти поставиха диагноза `хормонална недостатъчност` толкова рано...

# 3
  • Мнения: 2 197
Аз също получих такова и даже си мислих, че си е нормален цикъл и затова на следващия месец като не ми дойде изобщо ме изненадаха не само , че съм бременна, но и че съм в третия месец. Напълно нормално е, почти всяка майка е имала такова течение. Ако отидеш на лекар ще ти даде някакви лекарства, за да се стабилизират нещата. Аз ги пропуснах, но дъщеря ми си се роди.

# 4
  • Мнения: 1 798
Лекувала съм хламидиална инфекция преди година, знам, че има риск от извънматочна/а и не знам колко време съм носила хламидиите преди да ги излекувам/.
Знаете ли дали извънматочна се вижда на вагинален ехограф и кога?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 871
По принцип извънматочна трудно се вижда на какъвто и да е ехограф. Зависи къде точно е разположена. Аз съм имала и до последно никъде не се виждаше. Но ти не бързай да се шашкаш за това. На 8-9 ден закъснение трябва спокойно да се види мехурчето с вагинален, даже и с добър коремен ехограф.

А при мен хормоналната недостатъчност беше очаквана, заради предишни подобни "изпълнения". Тогава обаче отидох на лекар едва след като почна зацапването, но вече беше късно и загубих бебето  Sad
Затова те посъветвах веднага да те види лекар и ако е необходимо да вземеш лекарства. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт