Ларингит

  • 514
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 56
Здравейте, незнам дали тази тема вече е дискутирана, но моля да ми кажете нещо повече за това заболяване и да питам има ли мами, които въпреки това заболяване си пускат децата на детска ясла или градина? Нашият лекар твърди че е по-добре да го спра от ясла, обаче аз нямам много голям избор, защото няма кой да го гледа.  Сина ми е на 1г.11м. и токущо тръгна на ясла. newsm78

# 1
  • Мнения: 3 835
Според мен в момента върлува изключително отвратителен вирусен ларингит. Как да ти обясня, това е възпаление на ларинкса, намиращ се под гласните струни. Дъщеря ми го изкара, като направи криза първата нощ и щеше да се задуши(писах за това, имаше такава тема скоро), без да е била някога алергична или болнава. Не стига това, ами взех, че й аз се заразих от нея, което ми се случва за първи път. В момента и аз съм на антибиотик!!! Лекарите казват, че било 50/50 алергично-вирусно, ама според мен си е 100% вирус. Моят личен съвет е, ако успееш да измислиш вариант, кой да го гледа, да го спреш, защото е много малко детето.

# 2
  • Мнения: 2 332
И според мен не трябва да го пускаш на ясла. Йоана след един ларингит, започнал с паднал глас и 39 градуса направи бронхопневмония... Трябва да се внимава с тези болести! Успех с лечението!  Peace

# 3
  • Мнения: 3 835
Виж на 3 стр., предишната тема.

Общи условия

Активация на акаунт