Помагайте, моля - Детска дървена китара - откъде?

  • 1 679
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
За подарък на едно оформящо се доста мизукално детенце една приятелка се оглежда за китара - естествено по-мъничка, за да е удобна за детето, което е на 5,5 годинки. Благодаря за всички отговори или мнения къде може дас е открие такова чудо  newsm78  Hug

# 1
  • Мнения: 8 917
За подарък на едно оформящо се доста мизукално детенце една приятелка се оглежда за китара - естествено по-мъничка, за да е удобна за детето, което е на 5,5 годинки. Благодаря за всички отговори или мнения къде може дас е открие такова чудо  newsm78  Hug

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вижте по музикалните магазини......ако пък е само за играчка в Комсед имаше, но незнам колко са дървени, този магазин е голям буклучарник

# 3
  • Мнения: 6 315
Музикален магазин Йо Мюзик    
адрес: 1301 София,  ул. Княз Борис I No.134 , Партер, тел./факс: +359 2 9809813    

            
Музикални инструменти - Цветан Русинов    
адрес: 1504 София,  ул. Васил Априлов No.6 , тел.: +359 2 9434819, факс: +359 2 9515461    

            
Неоарт    
адрес: 1612 София,  ул. Хайдушка поляна No.6  ет.4, тел.: +359 2 9526005, факс: +359 2 9532516    
            
            
Камертон 99    
адрес: 1505 София,  ул. Русалка No.3  вх.А, тел.: +359 89 8430600, факс: +359 2 9461725    
            

Музикален магазин    
адрес: 1111 София,  бул. Шипченски проход No.7-11  бл. 228, тел./факс: +359 2 8705470    
            
         
Музикална къща Престо    
адрес: 1124 София,  бул. Цариградско шосе No.31 , тел./факс: +359 2 9449933    

Ето музикални магазини в София, нека обиколят.  Simple Smile Не зная до колко са акруални адресите и телефоните обаче - от need.bg ги изрових.

# 4
  • Мнения: 245
 newsm78не съм наясно в София къде има такива магазини , но съм виждала по детски хипермаркети такива китарки и то със струни от корда/досущ като истински/ newsm10

# 5
  • Мнения: 6 206
Има такива китари - струват около 30 лв, за Пловдив мога да ти кажа къде, но София не знам.
Би трябвало да има по детските магазини задължително.

# 6
  • Мнения: 2 070
Значи току що питах един приятел, който има музикален магазин, той каза така:
най-малката китара е 3/4, но и тя е голяма за такова дете, така че Налага се да изчака  още поне половин година
И също, че ако детето е по-едричко може да не се чака...Доколкото разбрах не става дума за играчка... След малко ще ти кажа и от къде може да се купи...
А тя сигурна ли е, че детето иска китара? Да опита да види какъв инструмент ще му пасне най-мнотго...

# 7
  • Мнения: 8 917
Много ви благодаря, момичета, за бързите отговори Hug
Става въпрос за "истинска" китара -  не от играчките. Бащата свири на китара, но въпреки това за детото ще има учител - най-вероятно. Така, че за китара, а не друг музикалени нструмент е сигурно Peace Все пак е "страст" на татито, а и малкият се оформя музикален.
Попитах в Комсед, но нямали наличност и ще е най-рано другата седмица, а утре детенцето има имен ден. Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 070
Писах ти още две неща на лични, дано си ге видяла... Успех с детенцето...

# 9
  • Мнения: 8 917
Писах ти още две неща на лични, дано си ге видяла... Успех с детенцето...
Hug

# 10
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
А  сега де тук при нас в малък град има в детските магазини и е също истиснка дървена настройват се струните и струва около 18 лв ама незнам от къде ги зареждат.
Даже веднъж магазинерката ми обясняваше че били много спулочливи и можело добре да се свири на тях.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 853
 Rolling Eyes  музикалния магазин до музикалното училище  в района на театър София

може да провериш и в музикалния в малкия ЦУМ, макар, че скоро не съм виждала там 

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Грешка

# 13
  • Мнения: 1 881
За подарък на едно оформящо се доста мизукално детенце една приятелка се оглежда за китара - естествено по-мъничка, за да е удобна за детето, което е на 5,5 годинки. Благодаря за всички отговори или мнения къде може дас е открие такова чудо  newsm78  Hug

http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1

Избери раздел "детски музикални инструменти", има няколко дървени китари, на страница 4 и 5

# 14
Аз търсих за 4г. преди 1 месец. В НДК имаше китари и акордеони...

Общи условия

Активация на акаунт