Нещо странно

  • 1 438
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравей те,най накрая и аз реших да се престраша и да ви попитам нещо.В 9-месец съм и имам някакво странно течение което няма цвят и мирис,а изтича като водичка и това е така от няколко дни Tired .Ще сам Ви много благодарна ако може да ми помогнете.Целувки на всички.newsm51

# 1
  • Мнения: 46 488
Иди на лекар, за да направят проба. Може да са околоплодните води.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, не го отлагай Peace

# 3
  • Мнения: 1 233
Щом казваш, че е от няколко дни отивай бързо на лекар. Може да са околплодните води.

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На мен така ми изтекоха водите, без да имам никакви признаци за раждане. Ставах до тоалетна и то текваше, мислех си, че се напишквам  Embarassed Embarassed Embarassed, а то какво стана, бебка се роди 20 дена преди термина. Така, че слагай превръзка или лигнин и с това чудо при лекарите, те ще ти кажат какво е това, дали са околоплодните води, ще те прегледат за разкритие и ако е дошло времето ще се срещнеш с малкото човеченце.

# 5
  • Мнения: 326
Прилича на околоплодни води - те не трябва да намаляват ... Бягай бързо при гинеколога ...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
Както са ти казали момичетата отивай на лекар, ама по-добре си вземи и багажчето за болницата, че ако са околоплодни води да няма тичане.
Леко раждане и здраво и хубаво бебче ти желая   bouquet

# 7
  • Мнения: 158
околоплодни води сигурно ще да е!бягай при чичо доктор Peaceлеко ражданееееее! newsm51 babyи скоро да се хвалиш Laughing

# 8
  • Мнения: X
момичета много благодаря за барзите отговори.Още утре отивам при доки да ме види.Стискай те палци. newsm03

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Стискам палци за здраво и хубаво бебче!

# 10
  • Мнения: 3 248
момичета много благодаря за барзите отговори.Още утре отивам при доки да ме види.Стискай те палци. newsm03


И аз стискам палци. Леко и безпроблемно раждане! И да се похвалиш после, ей. Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 488
Води са и моите така изтекоха .Стискаме палци.Да не забравиш багажа

# 12
  • Мнения: 1 233
anhelika, според мен недей да чакаш до утре.

# 13
  • Мнения: 942
Иди на лекар, за да направят проба. Може да са околоплодните води.
Peace

# 14
  • Мнения: 6 164
ако се е пукнал мехура високо, водите изтичат "на порцийки" по малко

но може и само течение да е, случва се и по-воднисто

Общи условия

Активация на акаунт