Йога?

  • 492
  • 5
  •   1
Отговори
Някои от вас мами занимава ли се с йога?Кажете ми нещо повече за нея?Къде я практикувате?

# 1
  • Мнения: 952
Здравей, мамо Гери.  Simple Smile
 Аз се занимавам със сахаджа йога. Практикува се медитация, при която се подхранват и активизират енергийните центрове в нашето тяло-така наречените "чакри". Чакрите са основно седем на брой - най-главните, и всяка е свъразана с определени физически органи в нас и с различни духовни качества. Да речем първата чакра отговаря за репродуктивните органи и същевременно за чистотата, невинността и детското у нас - спонтанност и радост. При медитацията в СЙ се събужда една фина енергия в нас , наречена Кундалини - тя преминава през чакрите и ги подхранва.
Ти откъде си, мога да ти дам координати там?

# 2
  • Мнения: 226
zdrasti,Geri az mislq savsem skoro da se zapisha.
Az neznam mnogo za jogata ,no tvardo sam reshila da se zanimavam s tova Hug www.37yoga.com

# 3
  • Мнения: 875
ооо, страхотно е! аз съм в 7мия месец и ходя от вече месец и половина. много съм доволна. след това се чувствам напълно отпочинала, спокойна и щастлива. препоръчвам на всеки!  Hug

# 4
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Аз също поднових заниманията си този месец. Занимавала съм се на периоди - къде много сериозно, къде съвсем съм зарязвала за месеци и така от близо 10години насам. Когато е редовно има огромен ефект и просто съм друг човек. 
Сега съм решена с това да си лекувам разширените вени, които се получиха в края на бременността, както и за възвръщане на формата след раждането.  Това е моя тип "гимнастика" (за хатха йога говоря), смятам  че има много здрав смисъл в асаните, дишането, хигиенните процедури и начинът на хранене, но не се занимавам с философско-религиозната й страна.

# 5
  • Мнения: 229
Някой случайно да е ходил в йога студио 108? Харесала съм си това място и искам да се запиша там , но преди това искам да прочета впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт