От къде космонавт за новородено в София

  • 1 534
  • 13
  •   1
Отговори
Мили мами, от къде може да купя космонавт за новородено момиченце с ръкавички и буйки. Става въпрос за такова http://www.levbg.com/product_info.php?cPath=61_62_73&products_id=535. (Това е страхотно, но за съжаление е изчерпано)

# 1
  • Мнения: 2 936
аз някога купих от магазина на Неделчев-но мисля че такива космонавти има във всички бебешки магазини.... Peace

# 2
  • Мнения: 592
Аз също исках да купя такъв за моето бъдещо бебче,но го нямаше вече.Девойката от магазина ми каза,че ноември пак щели да получават стока.Така,че аз мисля към средата на месеца да отида до магазина на ул.Ворино( дано не бъркам улицата).

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Фирма Захи произвежда и продава космонавт за 0-3 м. По-различен е от този и струваше около 25 лв. Магазина на фирмата в София е на ул. Бигла № 2 в кв. Лозенец.
Космонавта е от мек плат и не става за много студено

# 4
  • Мнения: 188
днес видях страхотен момичешки космонавт в Комсет / това е при биллата на бул. България/
божее... стахотех беше..
нежно розов /аз мразя розовото, нищо розово не съм купила за дъщеря си/, но като го видях попитах за по-голям номер - нямаха
толкова ми хареса, че започнах да мисля за някоя приятелка на която да го подаря, но няма с новородено  Sad
ако решиш да се разкараш до там, по добре попитаи за него, имат 2 бр. и са забутани.
розов е, с бродирани нежни цветчета, с ръкавички и крачета, но не се махат..
много е хубава, наистина няма да съжаляваш ако решиш да отидеш до там

# 5
В Премаман има - струва 84 лв /или 74/

# 6
Благодаря ви за отговорите. Ще се разходя до Комсет тия дни. А този в Премаман е доста скъпичък. За съжаление не във всеки магазин има за новородено, започват от около 3 месеца и на нас ни е големичък.

# 7
  • София
  • Мнения: 528
С малък риск да те излъжа, в магазина "Туити" на ул. "Акад. Ив. Ев. гешов" 46 (тел. 9523707) има космонавтчета за малки бебета. За големи бебета има със сигурност, въпросът е дали има толкова малки, колкото търсиш... Но са страхотни! Материя & модел & цвят - мечта! Очите ми останаха там. Полски са.
И изобщо магазинът е много добре зареден. Определено го препоръчвам!
  bouquet

# 8
  • Мнения: 799
В Бебемаркет-а в Иван Вазов има такива за около 30 лева

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И в Бебелан до хотел Плиска има, но струваха 45-50 лв. само в розово

# 10
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Аз купих миналата година от "Неделчев и Неделчев" в Павлово. Някъде около 30лв. беше. Имаше и в бяло и в розово. Много красиви и много удобни. Скачулка, ботушки и свалящи се ръкавички. Топъл, удобен и красив. Имаше два размера. Аз купих по-големия 50 см. От раждането 11м. та до края на зимата го ползвах. Бебчето се роди 50см., но явно размера беше условен. Другия размер по-малкия беше още по-малък и много сладурски, но аз предпочетох големия. Българско производство са и си заслужават.

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Малечко

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
можеш да разгледаш и в продавалника.

# 13
  • Мнения: 242
proveri v firmeniq magazin na CHICCO- na Patriarha. Joy

Общи условия

Активация на акаунт