Бебешка козметика - коя марка?

  • 1 679
  • 33
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Коя марка за бебешка козметика използвате за вашето бебе? Големият ми син беше алергичен и не можеше да понася NIVEA, JOHNSON и AVEN.

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Наблягам на Бюбхен, за мен тя е най-добрата, но съм доволна и от универсалното кремче на Пенатен.Имаме и някои неща на Чико, от които също съм много доволна.Просто ще трябва да опиташ и сама ще прецениш кое се понася най-добре на детето.

# 2
  • Мнения: 2 891
Клоран, особено за алергични деца. Сапунът им е малко скъп 9около 5 лв.), но е толкова голям, че може направо да ти изгледа детето.

# 3
  • Мнения: 2 956
С две ръце-Мустела!  Peace Това за мен е най-качествената бебешка козметика.

# 4
  • Мнения: 10 983
Харесвам Mustella и Klorane  Peace

# 5
  • Мнения: 136
Biolain,Mustella,Vendome

# 6
  • Мнения: 2 936
мисля че имаше такава тема скоро Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 457
аз съм с Бюбхен Peace

# 8
  • Мнения: 429
Докато се появят другите като Мустела, Себа мед съм използвала и сега имам нощен крем за тяло на Бюбхен. Страшно съм доволна от тези трите, както и от Клоран, колд кремчето.

# 9
  • Мнения: 1 101
Бюбхен  Peace

# 10
  • Мнения: 6 164
Нещо Бюбхен почва да ни предава. Повечето иначе са на тази марка. Олиото не действа - минахме на зехтин. Кремът против подсичане също е гола-вода... Май Мустела са най-добри!

# 11
  • Мнения: 26
Аз съм много доволна от козметиката на Чико (май се чете кико), ползвам един крем за подсичане и още някакво мазно кремче. Никак не се скъпи и разфасофките са големи, кремчето за подсичане го купих като беболина се роди и сега ще стане на 6 месеца и още е останало. Ако и е зачервено дупето и я намажа на следващата смяна вече се е оправило.

# 12
  • Мнения: 4 970
И аз, в стремежа си да взема най-доброто за бебка реших да се доверя на Мустела,като сбях убедена 4е не може да има грешка Naughty.Толкова добри отзиви и препоръки 4ух за нея.Но....мнохо скоро запо4нах да се разо4аровам Rolling Eyes.Дария с еоказа с доста 4увствителна кожа.Първо се за4ерви по дупето и малко се подсе4е.ПОсле- имахме поредица от проблеми по цялото тяло.И сега накрая се мажем с...крем бо4ко,бейби тан и ..преварен зехтин ooooh!За измиване от скоро пробвам себа мед.За сега й понася добре.А Мустелата...ами - само гледам с носталгия към хубавия аромат на коки4е и се изкушавам да я изразходя в/у себе си ,за да не я изхвърля напразно Laughing.Наистина е въпрос на кожа! PeaceУспех и дано слу4ите на вашата козметика

# 13
  • Мнения: 270
Доволна съм от продуктите на Чико,единствено изключвам крема за подсичане от тази марка.При козметиката на Бюбхен също има добри попадения,например крема за вятър и лошо време.

# 14
  • Мнения: 903
С две ръце-Мустела!  Peace Това за мен е най-качествената бебешка козметика.
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт