По колко спят децата ви на обяд

  • 1 880
  • 54
  •   1
Отговори
Здравейте, майчета пускам тази тема защото съм притеснена дъщеря ми ена 2 год. и 5 месеца и ми се струва , че спи много на обяд от порядъка на 2-3 часа.Питах се дали някоя от вас би могла да сподели опит, дали и при ваште мълчогани е така, и те ли спит по толкова?  newsm78

# 1
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ние сме на 1 год. и 8 месеца и спим по 3 часа. Мисля,че няма нищо просто децата са по поспаливи Joy.

# 2
  • Мнения: 476
Моето дете спи между три и четири часа следобяд. На година и половина е. Не ме тревожи това, че спи много.

# 3
  • Мнения: 3 089
х 30 минути

# 4
  • Мнения: 284
На 2-3години спеше по 2 часа.Като навърши 4 год. отказа да спи на обяд.

# 5
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Малката - на 2 г. и 4 мес. - спи между 2 и 3 часа, понякога 3 и половина. Големия спи само на градината, в къщи рядко (ако е уморен). Но през пролетта когато заспиваше (тогава беше на 5 години), спеше 3 и половина-4 часа, от лятото насам не иска да спи, а когато заспи инцидентно, пак не му мърдат 4 часа. Но като беше малък - само по половин час - нищо не можех да свърша.
Оставяй го детето да спи колкото иска, по време на сън се освобождавал хормона на растежа (четох някъде, но къде беше ?). Освен ако има причина, напр. малката много често още не се е събудила в 5 следобяд, а трябва да вземам големия от градина (водя я с мен, няма друг човек вкъщи) - будя я.

# 6
Мерси, пък аз се бях притеснила

# 7
  • Мнения: 3 537
В къщи по един час или два.На яслата не съм питала колко спи. Grinning

# 8
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Между час и половина и 3 часа.

# 9
  • Мнения: 2 567
... от порядъка на 2-3 часа.
Същото е и при нас!  Heart Eyes Много съм доволна  Laughing

# 10
  • Мнения: 7 474
На 5 г. е и си спи по 2-3 ч. на обяд всеки ден Hug

# 11
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не спи и не мога да го накарам да спи на обяд. Притеснявам се, че догодина като тръгне на детска градина ще има проблеми с това не-спане.

# 12
  • Мнения: 2 936
спи по 1-1.5 часа максимум,а вчера отказа да спи и изкара до 21ч. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 353
Спи по 1.5-2 часа

# 14
  • Мнения: 2 849
Като чета всички дечица имат хубав сън ,а Виктор спи от 30 мин до час и половина . TiredМного рядко 2 часа .

Общи условия

Активация на акаунт