омърлушено коте

  • 1 389
  • 2
  •   1
Отговори
здравейте мили момичета,
надявам се че всички малки и големи са добре.
ами ние не знам какво ни е, дали се разболяваме или какво. моят патиланец е на 2,5 год и от събота му тече нослето, ама много като река. ей така почна изведнъж. няма други симптоми, няма темп, кашлица или нещо друго да подсказва настинка. апетита му е слаб, тоест не иска да яде много много. дофтора каза да го наблудавам, че можело да било настинка или алергия, нали се сменят сезиноните.
той е много активен, не се спира на едно място, ама сега милият е като дроп-сърма, не иска да играе, само иска да лежи, един такъв поспалив. Никога не съм го виздала така, дори когато е бил болен преди не е бил така омърлушен. чак ме хваща страх. дали да настоявам да го види дофтора или да чакам. вие какво мислите. между другото за нослето му давам Claritine D Pediatric, дофтора каза че помага при настинки и при леки алергии, дали лекарството не го прави така. проверих в интернет и пише че не предизвиква Drowsiness, тоест поспаливост. То се разболява много рядко и като е болен и аз съм като болна
Благодаря много.
целувки

# 1
  • София
  • Мнения: 272
Дано да се оправите бързо!Сигурно е настинка.

# 2
  • Мнения: 136
Кларитинът има приспивно действие. А и в момента има вирусна инфекция точно с тези симптоми - само хрема и главоболие.
Оправяйте се бързо!!!

Общи условия

Активация на акаунт