Ти Би Ай кредитна карта

  • 9 460
  • 29
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Получихме такава по пощата, но в пакета никъде няма общи условия. Не можах да открия и нищо в нета. Та въпросът ми е има ли някой, за какво практически става въпрос, ако някой може да ме светне и общите условия откъде да видя newsm78
Ще съм ви благодарна.  bouquet

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пусни я в коша директно...

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Ами и аз така си мисля, цялата тази апокрифност е особено показателна. Но ме зачопли любопитството. Какво точно имаш предвид?

# 3
  • Мнения: 17
кредитната карта е от 100 до 5000лв лимит, веднага след 1вото теглене трябва да правиш минимални месечни вноски-в зависимост от кр ти лимитможеш да кандидатстваш където има представители на ТБИ(техномаркет/полис, ХИТ, ЦУМ...).ще ти се обадят по телефон, ще те поразпитат за заплата, къде работиш....дръд -дрън и най-вероятно ще те одобрят.но...съвет-недей да кандидатстваш-не е оферта Naughty

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 525
Ами аз имах неблагоразумието да се сблъскам с ТИ БИ АЙ,ако имаш възможност стой по-далеч от тях

# 5
  • Мнения: 745
Не се хващай на офертата на ТИ БИ АЙ.
Много банки вече издават всякакви кредитни карти - просто провери и сравни условията на всички предлагащи - и реши коя от тях предлага условия, които са за теб.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Много банки вече издават всякакви кредитни карти - просто провери и сравни условията на всички предлагащи - и реши коя от тях предлага условия, които са за теб.
Вярно е. Просто се заинтригувах какви са общите условия на Ти би Ай и що така никъде ги няма Mr. Green Разбрах какъв лимит, какво може да се купува, къде.............ама кога, с каква лихва и т.н.-нито дума Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Я кажете, защо така бягате от Ти Би Ай, ние вече трети кредит изплащаме и всичко е било ОК. и сравнение с другите кредити имат най- малка лихва. А взехме един GSM на мъжо от пощенска банка на изплащане е леле идва ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. изплащам го и ми е за последно с тях. Като го взимахме ни убедиха как няма да ни вземат пари за издаване на карта, как едва ли не няма лихва и други ама вече не ги помня и като дойде първата разпечатка, Издаване на карта еди колко си , някаква месечна такса за която ни бяха казали че пак няма да ни вземат пари бяхме питали абе нямам думи ох пак се ядосах спирам да пиша за тях  #Cussing out #Cussing out

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
А-а-а-а от Ти Би Ай кредит не бягам. Имаме един такъв и не се чувствам прецакана Mr. Green Тук сега си говорим за кредитната им карта.

# 9
  • Мнения: 809
Три неща съм изплатила до момента към Ти Би Ай. Много съм доволна. Получих такава карта, мислех, че сами я изпратили, тъй като често ползвам услугите им. Лимитът ми е 200 лв., но не съм я активирала. Чудя се дали да го направя. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
На меn още не са ми изпратили кредитна карта, ама преди година им гледах условията за кредитните карти и ми се видяха с най- малки лихви, и най- добри условия, спрямо на другите банки.
Така я да ме светне някои който е патил за какво иде реч, че аз съм навита на една такава карта за всеки случай да се има под ръка някои лев.

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 14:51 от kimba77

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ха, аз що нямам такава карта?  Thinking Един изплатен тибиай кредит имаме и още един почти приключваме (две вноски оставват). Чувствам се измамена Laughing Не, че ще я ползвам тази карта, ама да не се мина случайно hahaha

# 12
  • St.Zagora
  • Мнения: 8
Здравейте на всички и от мен!Аз лично работя в тази фирма и основно се занимавам с кредитните карти!Ако някой иска нещо конкретно да ме попитам-мога до най малка подробност да му обесня!Съжалявам,че в момента нямам време да Ви разясня всичко,но ако искате може да ми пишете на лични!Ще отговоря с удоволствие на всички!






















# 13
  • Мнения: 1 416
Много съм доволна от "ТиБиАй"...  Peace
Изплатили сме вече два уреда, имаме и кредитна карта от почти година. Изключително коректни са, нямам никакви забележки...  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 461
Я кажете, защо така бягате от Ти Би Ай, ние вече трети кредит изплащаме и всичко е било ОК. и сравнение с другите кредити имат най- малка лихва. А взехме един GSM на мъжо от пощенска банка на изплащане е леле идва ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. изплащам го и ми е за последно с тях. Като го взимахме ни убедиха как няма да ни вземат пари за издаване на карта, как едва ли не няма лихва и други ама вече не ги помня и като дойде първата разпечатка, Издаване на карта еди колко си , някаква месечна такса за която ни бяха казали че пак няма да ни вземат пари бяхме питали абе нямам думи ох пак се ядосах спирам да пиша за тях  #Cussing out #Cussing out

Леееелеееееееееееееееее ма това все едно аз съм го писала ,взе ми буквите от  клавиатурата. Laughing
На мажО тела излезе златен през пощенска банка  #Cussing out,
с Ти Би Ай  до сега сме нямали никакъв проблем. Wink

Общи условия

Активация на акаунт