Малко дрехи имам

  • 1 448
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Става дума за няколко панталона, поли и блузки, в които надали ще влезна отново. Къде в София биха имали нужда от тях? Много са запазенки и хубави (с тях на работа ходех, защото трябваше да съм по- "служебна" Simple Smile ).
Мерси предварително за ориентира  bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Става дума за няколко панталона, поли и блузки, в които надали ще влезна отново. Къде в София биха имали нужда от тях? Много са запазенки и хубави (с тях на работа ходех, защото трябваше да съм по- "служебна" Simple Smile ).
Мерси предварително за ориентира  bouquet

децата в домовете носят предимно спортни дрешки.По служебните те нямма къде да облекът newsm78

# 2
  • Мнения: 1 170
децата в домовете носят предимно спортни дрешки.По служебните те нямма къде да облекът newsm78

Аха Rolling Eyes . Ами освен да ги отбера... То не, че са ултра- официални, ама...
Добре, а ако ги подбера по- спортни? Не,че ще са много, ама защо да стоят неносени?

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
децата в домовете носят предимно спортни дрешки.По служебните те нямма къде да облекът newsm78

Аха Rolling Eyes . Ами освен да ги отбера... То не, че са ултра- официални, ама...
Добре, а ако ги подбера по- спортни? Не,че ще са много, ама защо да стоят неносени?

ок,  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 004
И при мен още чакат 1,2 чанти с дрехи Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 584
аз мога да ги взема тези официалните дрехи за Марина и за Петя с 4 деца, кажи ми в кой квартал си

# 6
  • Мнения: 1 170
аз мога да ги взема тези официалните дрехи за Марина и за Петя с 4 деца, кажи ми в кой квартал си

Ами живея точно до Арена (първата) Grinning . Не ми е удобно да те разкарвам до тук за няколко дрешки Embarassed . По- добре някъде да се срещнем, че и на теб да ти е удобно. Само трябва да се разберем същия ден, че ние се кърмим още Laughing .
Днес говорих със сестра ми и тя каза, че и тя има едно известно количество, та ще ги поразпределим на спортни и не толкова спортни Grinning .
Ще ти пратя тел. ми номер на ЛС. Peace

# 7
  • Мнения: 2 584
ок. утре ще ти се обадя но съм на работа, понеделник и вторник почивам кажи кога ти е удобно

# 8
  • Мнения: 1 170
rut , и двата дни са ми много удобни, защото мъжът ми ще почива тогава Hug . Но хайде, ако искаш във вторник, че със сестра ми да се организирам.
Ако искаш звънни, ако искаш пиши ЛС, както ти е по- удобно Peace .

# 9
  • Мнения: 258
аз мога да ги взема тези официалните дрехи за Марина и за Петя с 4 деца, кажи ми в кой квартал си

Ами живея точно до Арена (първата) Grinning . Не ми е удобно да те разкарвам до тук за няколко дрешки Embarassed . По- добре някъде да се срещнем, че и на теб да ти е удобно. Само трябва да се разберем същия ден, че ние се кърмим още Laughing .
Днес говорих със сестра ми и тя каза, че и тя има едно известно количество, та ще ги поразпределим на спортни и не толкова спортни Grinning .
Ще ти пратя тел. ми номер на ЛС. Peace

Ако има нещо за склада, мога да помогна с кола съм. Живея в Люлин

# 10
  • Мнения: 2 584
 poliwoli  bouquet  bouquet благодаря за дрехите и за това че ги докарахте до нас, Марина си хареса няколко панталона и по дебели блузи, другите ги взе Овне и са в склада, много благодаря  bouquet Hug

# 11
  • Мнения: 1 170
Радвам се, че успях да бъда полезна Hug .Дано всички дрехи да зарадват някого. Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
Да попитам и аз, имам малко дрехи от ученическите си години /9-11клас/ спортни дънки, джинси малко пуловери и имам малко детски дрехи за деца около 4-6 години.
И имам мъжки дънки доста, те са с номера 30/32/34 горе долу.
Дали ще могат да влезнат в употреба някъде.

# 13
  • Мнения: 2 584
Да попитам и аз, имам малко дрехи от ученическите си години /9-11клас/ спортни дънки, джинси малко пуловери и имам малко детски дрехи за деца около 4-6 години.
И имам мъжки дънки доста, те са с номера 30/32/34 горе долу.
Дали ще могат да влезнат в употреба някъде.

в кой квартал си, тъй като Петя е много слаба и май само едни дънки и станаха другите са и широки, ако твойте са за по слаба може и да и станат

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
Дрехите са при майка ми в Младост, аз съм в Надежда не е проблем да ги взема от там. А дънките и джинсите сигурно съм била има няма 40кг. ако не и по слаба.

Общи условия

Активация на акаунт