За или против измиването след бебеправене

  • 20 974
  • 57
  •   1
Отговори
Здравейте на всички от много време ви чета ама чак сега се решавам да се регистрирам и да ви питам един много тъп въпрос?
След бебеправене съм чела тук,че са необходими 15 минути да лежиш и тогава да си се оправиш,но миете ли се отвътре Embarassed

# 1
  • Мнения: 9 092
Повече от 15 трябва, колкото повече, толкова по-добре.
Това за миенето отвътре не го разбрах Rolling Eyes
Защо да се миеш ??

# 2
Това за миенето отвътре не го разбрах Rolling Eyes
Защо да се миеш ??
[/quote]
Може да ти е странно,но след като свърши вътре и на другия ден немога да се понасям имам впредвид,че ми мирише отвратително,а нямам нищо дори и бяло течение и на прегледи съм ходила преди бебеправенето.
И така ако не си направя промивка... Embarassed

# 3
  • Мнения: 560
flitsksa18 , когато бебеправим вечер, не се мия въобще. Заспивам така. Трудно свикнах и в началото ми беше неприятно, но в името на "каузата" го правя. Също така си вдигам и краката на стената, ама това не е по темата Embarassed. След бебправенето сутрин се мия, но преди това лежа задължително поне половин час, дори съм закъснявала за работа заради това. А ти какво имаш предвид под "вътрешно" миене - ако питаш за промивка с дамски душ - в НИКАКЪВ случай, ако искаш да имаш бебе! Stop Макар че моята съседка от един път и след такава промивка забременя, ама това за мен направо си е чудо  Shocked newsm78
Сега прочетох, че ти "мирише". Аз не съм толкова компетентна, но щом има мирис - може да има проблем. За мен е невъзможно да забременееш, ако си правиш промивки всеки път след бебеправене, сори. По - добре отидете на лекар с твоята половинка и разберете откъде идва проблема, отколкото да си правиш промивки всеки ден, примерно. Освен всичко друго - това не е полезно - променяш си киселинността и направо не виждам как ще забременееш Thinking

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, явно си по-чувствителна към миризми; те, спермитата, си имат специфична миризма, аз дори и след като се изкъпя, известно време ми мирише на секс. Може смешно да звучи, но е точно така. Друг е въпросът, че на мен не ми е неприятно, просто имам чувството, че се усеща отдалече, че съм правила секс, но явно това е само в моята глава, защото съм се допитвала до половинката  Rolling Eyes Embarassed
По въпроса с лежането - и аз съм като Миа. През почивните дни, ако сме кексили сутрин и не ми се очертава излизане, също не се мия и лежа доста време с вдигнати крака, и мъжът ми току се провиква "Ало, гимнастичката, няма ли да пием кафе вече  Blush"
Ако миенето отвътре означава дамски душ - никога в живота си не съм ползвала такова чудо и не знам, но по принцип мисля, че отдавна се отричат тия промивки. А ако означава да се измия добре с ръка и отвътре  Embarassed, правя го ако трябва да ходя на работа, защото както казах аз мириса си го усещам, по тази причина и не обичам бебеправенето сутрин  Naughty, т.е. заради миенето, а не че ми пречи мириса на секс

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 12:29 от Goldie

# 5
  • Мнения: 4 546
честите промивки не са полезни по принцип. въобще не бих те съветвала да ги правиш. от този месец не ставам въобще след кекс - чак на другата сутрин ставам и се измивам. преди да се измия наистина има доста силен мирис, но след това почти изчезва. а като не чаках цяла нощ, за да се измия - не усещах мирис

# 6
  • Мнения: 674
Аз също съм така ако се измия вечерта няма мирис,но като остана така до сутринта е много силна миризмата,незнам и аз на какво се дължи?

# 7
  • Мнения: 820
Заспивам след кекс, обикновено се будя по някое време и тогава ставам да се измия. Промивки не съм си правила никога. Вярно е че спермата има някакъв мирис, но чак пък толкова неприятен не бих казала.
А на теб мирише ли ти на нещо определено? Чела съм, че миризма на риба е признак за бактериоза. newsm78

# 8
  • Мнения: 2 120
Е, чак пък толкова. Спермата си мирише на секс, не я подушват хората около теб, само ти си знаеш.

# 9
  • Мнения: 2 019
естествено,че против.аз не съм ставала

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Не се мия вечерта направо си заспивам.Суртинта ссамо повърхностно.От тия вътрешни промивки ми настръхва косата и аз незнам защо(не че някога съм си правила де.

# 11
  • Мнения: 674
Да нещо като миризма на риба е,но как така я има само след кекс?
А какво е бактериоза?

# 12
  • Мнения: 4 546
и аз само външно се измивам. вътрешно - само, ако имам някакъв проблем и то рядко . спермата си мирише - на мен ми мирише на белина. мисля, че като си седи вътре по-дълго време, става някаква химическа реакция и от там идва миризмата.

# 13
  • Мнения: 498
Според мен може да се правят промивки с ЛАКТАЦИД , но на опаковката пише , след цикъл, след секс, newsm78 то е ясно , че не веднага след това , ами да речем на сутринта , НО newsm78 newsm78 пише и че не е за  всекидневна употреба , а като се прави бебе си е почти всекидневно  newsm78, тогава това - СЛЕД СЕК ОТПАДА. Но лично аз мия отвън с Лактацид за външна употреба , а отвътре с ръка колкото мога и само с вода.

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 13:37 от BLACK_R

# 14
  • Мнения: 820
Да нещо като миризма на риба е,но как така я има само след кекс?
А какво е бактериоза?

Виж тук

Общи условия

Активация на акаунт