Кога казахте на приятелите си,че сте бременна?

  • 6 210
  • 130
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 585
Здравейте, мили мамибременна съм във 2 месец, почти 3 вече
по мои изчисления Simple Smile Засега почит никой не знае, само майка ми,таткото разбира се и една моя близка приятелка.В работата изобщо не съм споменала, а те нямат ни най-малка представа, защото са мъже почти всички и няма как да ме усетят Joy Още не смея да кажа на всички заради разни глупави суеверия Tired Още се притеснявам дали всичко ще е наред и т.н, нали сега е най-критичният период Rolling Eyes
Та искам да ви попитам вие кога споделихте щастливата вест с приятелите си, роднините и изобщо близките Grinning
Благодаря ви  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 718
И ние чакахме да минат първите три месеца и да разберем пола и тогава - някъде към 14-15 седмица.

# 2
  • Мнения: 2 237
Веднага щом разбрах (още в първия месец) разтръбих на целия свят.Не съм от тия дето крият.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами аз не мога да трая и двата пъти казах веднага.  Crazy

# 4
  • Мнения: 6 461
Още като разбрах че съм бременна казах на всички. Laughing

# 5
  • Мнения: 105
И аз казах веднага след като разбрах.

# 6
  • София
  • Мнения: 978
И аз казах на всички веднага щом разбрах. Не съм суеверна и според мен това са пълни дивотии. Споделянето на такова нещо създва толкова положителни емоции.
Желая ти лек и безпроблемна бременост  bouquet

# 7
  • Мнения: 364
на приятелите казах десетина дни след като разбрах, в работата - в края на третия (така се получи)- нито рано, нито късно...

# 8
  • Мнения: 10 982
Влязох в 4-ти месец, но още не съм казвала. Знаят само родителите ми, колегите и едно приятелско семейство. Другите сами ще разберат като ми порасне тумбачето  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз пък казах на повечето към средата на 6 месец. С новината се справиха добре, но с факта че ще раждам след 3 месеца им беше по - трудно. Не ми личеше изобщо и беше голям фурор. Показвах изследвания за потвърждение.

# 10
  • Мнения: 1 986
  Аз не съм суеверна,а и такава новина как може дълго да се пази в тайна Wink,мен езика ме сърбеше да разтръбя още като видях положителния тест Laughing,но изчаках и потвърждение от гинеколога-тогава казах на таткото,а след седмица-две на родителите и приятелите Peace

# 11
  • Мнения: 2 000
На близките казахме веднага като разбрахме, а останалите оставихме сами да разберат като ми порасна корема  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 14 133
След като доктора видя бебчо на видеозона- някъде 6-7 г.с.

# 13
  • София
  • Мнения: 408
Ами на всеки различно, на най-близките ми приятели веднага след като разбрахме, в работата исках да изчакам до 3м, но шефа ме разконспирира още на 2 и аз нямаше какво да крия, а на майка ми казах чак в 6м, но си имаше причини.

# 14
  • Мнения: 1 101
На най-близките си казахме веднага след като разбрахме, а иначе в работата изчаках да навърша 3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт