Мога ли да дам супа-борш на 10 мес

  • 939
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Мили мами помагайте , бабата е направила борш и иска да дам на бебка , а аз съм малко резервирана , защото досега е яла само моите булиончета и готови пюрета Време ли е или е рано  да дам супа-борш на 10 мес Записали сме се на детска кухня , но от другия месец , все още не сме започнали КАКВО ДА ПРАВЯ ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Зависи какво точно съдържа супата. Аз малко не съм наясно с борша - в него нямаше ли и зеле  newsm78 Ако има по-добре не я давай

# 2
  • Мнения: 1 186
Ние сме на 10 месеца и от кухнята са ни давали супа БОРШ...моята пикла много я хареса....щом в кухнята я правят за бебетата като нашите не виждам защо да не може Peace
Но все пак ти си прецени Peace

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 17:26 от IVKA&MIMI

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Зависи какви продукти е сложила бабата в супата и дали същите неща вече бебето ги е яло в пюрета. Ако няма нищо ново, не виждам проблем.
В нашата детска кухня също даваха супа борш.

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Зависи какви продукти е сложила бабата в супата и дали същите неща вече бебето ги е яло в пюрета. Ако няма нищо ново, не виждам проблем.
В нашата детска кухня също даваха супа борш.
Peace

# 5
  • Мнения: 832
И в нашата кухня най - редовно дават супа борш. Проблеми досега не сме имали, а и той си я харесва.

# 6
  • Мнения: 7 640
И в нашата кухня най - редовно дават супа борш. Проблеми досега не сме имали, а и той си я харесва.

същото- само врътвам малко в блендера заради зелето

# 7
  • Мнения: 3 886
И в нашата кухня най - редовно дават супа борш. Проблеми досега не сме имали, а и той си я харесва.


 Peace Peace даваи без да се притесняваш аз на моито давам всичко от 7 месечна

# 8
  • Мнения: X
Можеш, ако няма в нея нещо, което не е опитвало детето. Иначе моята е голям фен на борша.

# 9
  • Мнения: 118
Благодаря на всички за отговорите , дадох борша и май го хареса .
Записахме се на детска кухня от няколко дни и се надявам да я хареса   thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт