Да потънеш в земята от срам!

  • 6 730
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Еййй, ама съм такава патка...... Още се изчервявам от срам! Та, значи..... отивам аз още в ранни зори на фризьор - записала съм си час и с бодра стъпка - хоп, в салона.... Имах намерение да променя косата си, че ми омръзна един и същи цвят, но не бях съвсем наясно какво искам. Поговорихме с фризьора, той ми предложи едни дискретни кичурчета.... След около 3 часа се сдобих с въпросните кичурчета, подстригана, изправена, издухана - ще си ходя. Оставям му два лева /винаги толкова оставям/ и отивам на касата - и там -бааааам - дължите 103 лв. Shocked Shocked Shocked Щях да получа инфаркт! Знаех много добре, че имам около 100 лв. - порових и изкопах още един лев, смотолявих нещо, че не съм имала намерение да правя кичури и ще донеса по-късно още два лева.... Човека не го направи на проблем, аз доста често ходя в салона, но ..... иде ми да се гръмна! Представям си как ще ме одумват, като мнавам от там - оная с двата лева hahaha! Е, верно, че ме изненадаха с тая цифра /сега ми се струва страааашно много, изобщо няма да споменавам на мъжа ми/, ама аз съм си виновна!
Изпадали ли сте в подобни ситуации? И как се измъквате?

# 1
  • Мнения: 245
Какви са били тези дискретни кичурчета?
Мисля, че макс. около 40 лв е ОК за тази процедура.
Както и да е, всъщност въпросът не беше за това.
Да, и на мен ми се е случвало, не във фризьорски салон, но и аз умрях от срам, предпочитам някой да ми дължи 2 лв., отколкото аз да имам да давам.
Просто така съм възпитавана.
А има хора, които просто биха казали: "А не може ли отсъпка да ми направите като редовен клиент напр. и изобщо да забравят за 2-та лева."
Или нещо от този сорт.

# 2
  • Мнения: 2 070
не е истина за каква сума става дума, какъв е този салон бре?
иначе не намирам нищо срамно в ситуацията... за всеки е нормално да забравя разни неща, да тръгва без пари или телефон и подобни...Я се успокой...  Wink

# 3
  • Мнения: 235
Абе какво ще те одумват 100 лв си им оставила те за два лева ще одумват . Аз все още не съм изпадала , но очаквам скоро да ми се случи , защото имам навика да си се разхождам без пари в мен , и по- лошото - да забравям че съм без пари.

# 4
  • Мнения: 4 651
Къде ходиш на фризьор бе жена   #Crazy #Crazy #Crazy
На въпроса, ами случвало ми се е и да напазарувам прилично и да установя, че нямам портмоне Simple Smile.
Или викам подкрепление с кинти или си оставям чантата и отивам за пари Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 861
тц, не съм изпадала в подобна ситуация...
и слава богу  ooooh!
винаги разучавам предварително колко би ми струвало дадено нещо именно заради страх от подобна случка Crazy

# 6
  • Мнения: 6 155
103лв. за "дискретни кичурчета" ?!  #Crazy newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Б*х мааа му Shocked Shocked Shocked

# 8
  • Мнения: 1 134
Според мен са си приспаднали парите от предишните ти посещения. Mr. Green
Два лева не ме огряват и за пострижка на дъщеря ми, какво остава за мен...
Сигурна ли си, че наиситна е взимал толкова - 2 лв.? Shocked

# 9
  • София
  • Мнения: 2 300
То май не ти си тази, която трябва да се срамува. Какви са тез кичури бре, да не са златни...

# 10
  • Мнения: 46 488
Аз винаги питам за цената преди това, независимо дали е фризьор или нещо друго.
В товя случай бих вдигнала скандал и нямаше да платя  Stop 103 лв., направо са те взели за шаран  #Crazy

# 11
  • Мнения: 5 577
уАТ Дъ хелл ю толкинг абаут???  #Crazy #Crazy #Crazy

Поне не ти ли казаха да не ходиш за тия 2 лв?!

# 12
  • Мнения: 4 473

Ей т`ва си казах и аз! Rolling Eyes

Мацка, пусни някоя снимка да видим поне за какво си платила.

# 13
  • Мнения: 2 821
сигурно по-скоро искаш да ни кажеш, че си си направила кичури за 100 лв.....това е водещото в постинга Joy, защото очевидно не си се изненадала от 100те лева, а от пустите 3 в добавка Mr. Green....за друг път да знаеш, че по важни са дребните...неща..човек винаги може да носи в себе си 100лв., но виж 2-3лв.много по трудно се намират Crazy
надявам се имаш чувство за хумор...

# 14
  • Мнения: 235
Ооооо сетих се , един път отидох на фризъор , подстригаха ме , изсушаване , прически , там както му е реда , и тогава установих че пак съм си излязла без пари . (Само да поясня че не че толкова нямам , колкото съм ужасно разсеяна) . Обадих се на моя - викам ела едикъде си да платиш . Дойде плати момчето и така . Ама да ти кажа мен не ме хваща срам , нали съм си платила - какво толкова . А в твоя случай хубавото е че не си имала само 2 лв и да кажеш останалите 100 ще ви ги донеса по-късно Joy

Общи условия

Активация на акаунт