Поръчвали ли сте от магазин за обувки БРАЙТ

  • 1 219
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 300
Та, дами, това ми е въпросът - пазарували ли сте от магазин БРАЙТ?
Какво ви е мнението - доволни ли сте, какво е качеството на обувките и отговарят ли на показаното на снимките?

# 1
  • Мнения: 2 936
няколко познати са поръчвали.....
една приятелка си взе еспадрили...няма и месец и започнаха да се разпадат,но пък брат ми си поръча мъжки чехли и го изкараха цяло лято,а той по-принцип е терорист на обувките  Rolling Eyes
виждала съм и още няколко модела на живо,добре изглеждаха Peace
явно зависи на каква обувка ще попаднеш,но последната 1 година много си надуха цените...

# 2
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Аз и съпругът ми редовно купуваме обувки от този сайт и винаги сме доволни.  Качеството е супер, номерацията винаги отговаря, обслужването е на ниво. Предполагам, че по-евтините модели е възможно да са и по-некачествени, но поне при мен не се е случвало да имам проблем. Следя редовно моделите и като си харесам нещо си го поръчвам без каквито и да е притеснения.

# 3
  • Мнения: 795
Аз също съм си харесала някои модели и преди време пуснах подобна тема, но мн. малко се оказаха пазаруващите обувки по интернет. Мен лично ме притеснява това, че няма как да се пробват. Не знам дали когато ти пристигне поръчката можеш да ги премериш и тогава да решиш дали да ги палатиш????  Ако може някой от купувалите вече да обясни как точно става поръчката!!!
Благодаря предварително!!!

# 4
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Аз също съм си харесала някои модели и преди време пуснах подобна тема, но мн. малко се оказаха пазаруващите обувки по интернет. Мен лично ме притеснява това, че няма как да се пробват. Не знам дали когато ти пристигне поръчката можеш да ги премериш и тогава да решиш дали да ги палатиш????  Ако може някой от купувалите вече да обясни как точно става поръчката!!!
Благодаря предварително!!!
Специално при Брайт е описано много точно в сайта им  начина на доставка и връщане. С две думи, ако не ти станат обувките имаше срок / не си спомням колко/ в който да ги върнеш и замениш с други. До сега не ми се е налагало да връщам или заменям, винаги са ми ставали и са били удобни.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ммм, харесах си 2-3 чифта. Но съм с деформирано стъпало и не бих рискувала да си купя нещо, без да съм го пробвала.
Инак сайта си го бива  Peace

# 6
  • София/Център
  • Мнения: 136
Аз ще се възползвам от темата да попитам накой виждал от тези модели в някой магазин в София. Много си харесах 2 модела, но и аз съм от тези дето не мога без да пробвам,  рядко се случва да ми хареса и да ми е удобна една обувка , защото имам кокалче и не ми се ще да ги разкарвам само за да пробвам...   bouquet
Едните са тези: http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/9595.html
и вторите : http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/9533.html

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 19:16 от Deskata

# 7
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Аз ще се възползвам от темата да попитам накой виждал от тези модели в някой магазин в София. Много си харесах 2 модела, но и аз съм от тези дето не мога без да пробвам,  рядко се случва да ми хареса и да ми е удобна една обувка , защото имам кокалче и не ми се ще да ги разкарвам само за да пробвам...   bouquet

Аз също си мислех че без да пробвам обувка тя няма да ми е удобна, когато я обуя, но се изненадах приятно , че ми се лепнаха идеално за крака, като се има предвид че и аз имам забележки относно стъпалата си.

Общи условия

Активация на акаунт