Вегетариански ресторанти в София

  • 2 054
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Моля ,ако някой знае такива,нека да напише адресите им или тел.Не съм от София,вегетарианка съм и съм чувала ,че в София има такива ресторанти ,които искам да посетя в края на седмицата ,когато се налага да пътувам в командировка.
Мисля ,че инф. ще бъде от полза и на други във форума.Кажете и отзиви те си ако някой е посещавал такива ресторанти.С нетърпение очаквам отговорите на всички ,които имат инфо по темата.Благодаря предварително.  bouquet  bouquet

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Виж тук:

http://www.vegebg.org/friends.html

В Колибри имат суперски менюта и е много евтино

# 2
  • Мнения: 639
secretgarden,благодаря за бързата реакция ,записах си адресите и тел.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вегетарианската къща, на "Патриарх Евтимий", малко след Дънкин Донатс, след Попа, от дясната страна, като вървиш към "Витошка". Не знам номера, за съжаление.
Първият път много ми хареса, посетих го пак, но тогава се поизложиха. Не знам дали ще отида пак.  Rolling Eyes

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
secretgarden,благодаря за бързата реакция ,записах си адресите и тел.

Моля, моля   bouquet

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
В GreenHouse на Алабин всяка неделя има шведкса маса.
Срещу 5 лв.

Всеки път има различни неща:)

Не сме ходили отдавна...дано не се е променила тази традиция.

# 6
  • Мнения: 639
Reza,това със шведската маса звучи интересно.Всичко ли на масата е вегетарианско?
Наистина интересно Grinning,и прясно ли е ?

# 7
Ние в офиса почти всеки ден си поръчваме от Дрийм хаус, доставят ни безплатно храната. Някой път имат много добри попадения, друг път хич не ни харесват манджите. Имат например едни кюфтета от елда, които на мен много ми харесват. Но вчера например, бях си поръчала крокети от броколи и кестени със сусамов сос (ама как звучи, а) и пристигнаха едни загорели кюфтаци от нещо сухо и сбито. Но като цяло си е много добър ресторанта. За неделната шведска маса, май откак се ремонтираха лятото вече я няма. А, и хлябът им е безплатен.

# 8
упс, Грийн хаус, същия за който говори Реза.

# 9
  • Мнения: 2 818
Дрийм Хаус, не Грийн  Grinning  На мен ми е много любим, особено някои от яденетата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт