Страхотни жилетки и пуловери

  • 1 972
  • 17
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Купих две невероятни жилетки на малката, в магазина имаше ОГРОМЕН избор от модели, цветове и размери на жилетки, пуловери и елеци- всички с цени от 8 до 14 лв. Елеците са по 5 лв.- полар и плетено за украса. Направо стоях половин час и не можах да избера, накрая оставих 50 лв. ooooh! и една жилетка за утре за подарък... Joy, че не ми стигнаха парите.

Магазина го знаете сигурно- Дон Бебон в Студентския град на гърба на пазара срещу Зимния дворец. Да не говорим, че купих и няколко полупола- вече ги бях пробвала,перат се без промяна-  с днешните са ми пет- на цени от 3 до 3.50 лв.
Купих страхотен ватиран анцунг за 12.50- абе цени- народни. А и собственичката е  много любезна, ще ти извади магазина и няма да ти се разсърди, ако не купиш нищо...

Сори, звучи като реклама, но там видях неща, които не съм намирала в другите бебешки магазини, а и цените са без конкуренция. Които има път- да види- едва ли ще си тръгне с празни ръце! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 162
Я сега дай подробни насоки къде е тоя магазин точно, че аз не съм стъпвала в Студентски град откак бях 1-ви курс.

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Я сега дай подробни насоки къде е тоя магазин точно, че аз не съм стъпвала в Студентски град откак бях 1-ви курс.

 Joy

Значи отиваш до Зимния дворец, срещу него има зеленчуков пазар.
Заобикаляш пазара - отляво е по- кратко, ако си с гръб към Зимния  Mr. Green- и отиваш на гърба на блока, успореден на пазара.
Вървиш около 150 м.
Виждаш магазина - в синьо е и има стълбички- или питаш за него- всички го знаят.

  bouquet

# 3
  • Мнения: 870
Аз последно ходих там лятото, нямаше никакъв избор и продаваха някакви китайски неща, оттогава не съм стъпила там...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 488
Браво на теб че си го открила струва си човек да иди до там Hug

# 5
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз последно ходих там лятото, нямаше никакъв избор и продаваха някакви китайски неща, оттогава не съм стъпила там...

Те го ремонтираха и разшириха, сега зареждат основно БГ стока- доста качествено е всичко, което съм купувала от там-  а то не е малко- пет блузки, два чорапогащника, два чифта чорапки, един анцунг, клинче, две жилетки , едно елече.. а и пюрета купувам редовно- има избор и цените са ОК.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 802
А с бебешка количка може ли да се влезне?

# 7
  • Мнения: 870
А с бебешка количка може ли да се влезне?

Като си я качиш по стълбите може да влезеш.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 797
 А номера на блока знаеш ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 162
В събота работи ли?

# 11
  • Мнения: 1 101
И аз искам да попитам същото, защото смятам да поразгледам  Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 171
А блузки за по-големи има ли? (Размер 128 - 134см.)

# 13
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
А с бебешка количка може ли да се влезне?

Магазина е на стъпалца, но ще ти помогнат да я качиш или ще гледат бебето навън ,докато пазаруваш- поне така съм виждала да правят.

А блузки за по-големи има ли? (Размер 128 - 134см.)


Ами доколкото знам, това отговаря на 36- 38 размер, да и маше страхотни пуловери за по- големи деца, ама все пак трябва да си видите... аз не съм гледала, защото моята Йоана вече носи 140 и по- голям...


И аз искам да попитам същото, защото смятам да поразгледам  Thinking

Работи и в събота.



Хайде, дами , дано ви хареса магазинчето и приятно пазаруване!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 802
Аууу ние те засипахме с въпроси  Embarassed ама след такива добри отзиви  Mr. Green... След посещението и аз ще пиша отзиви  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт