Въпрос към гледащите ефирно "Нова телевизия"

  • 1 520
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 429
От около месец се появяват и изчезват непрекъснато хоризонтални бели черти newsm78 причината не е в телевизора, защото и на този в детската стая също ги има Rolling Eyes
Имате ли такъв проблем  newsm78

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не, и при нас е така. Аз също се чудя какво става.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
До преди 5 дни някъде Нова беше ужасна повече от 2 седмици както на кабелната така и ефирно. Мисля, че нещо се случва с предавателите. На моменти дори се губеше съвсем. Така беше станало преди няколко месеца и дори се обаждах в Нова, но оттам ми казаха, че всичко е наред  Shocked Аз обаче съм на друго мнение !

# 3
  • Мнения: 46 429
... дори се обаждах в Нова, но оттам ми казаха, че всичко е наред  Shocked ...

И нагли на всичкото отгоре  ooooh! Laughing

# 4
  • Мнения: 229
Аз нямам такъв проблем - да не е от кабелния оператор?

# 5
  • Мнения: 46 429
Аз нямам такъв проблем - да не е от кабелния оператор?

Ама няма кабелен оператор, с антена ефирно я гледаме  Grinning

# 6
  • Мнения: 229
Аз нямам такъв проблем - да не е от кабелния оператор?

Ама няма кабелен оператор, с антена ефирно я гледаме  Grinning
Аз пак разбрала недоразбрала се изказах Laughing

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
При нас няма проблем.  Wink

# 8
  • Мнения: 487
И все пак грешката е някъде на друго място. Ние сме поне на 500км от София и нямаме никакви проблеми с Нова.

# 9
  • Мнения: 46 429
Да, явно нещо в София прави смущения  Tired

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И аз нямам проблем с нова телевизия. С кабелен оператор съм.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Никол, причината може да се търси някъде около вас...
Ако има силен източник на електромагнитни вълни, чиято честота е близо до честотата, на която се излъчва Нова... Нормално е вие да имате смущения в картината...
Особено ако използвате стайни антени за да ловите сигнала... У нас ефирните излъчвания не са с достатъчна мощност за да се гледат телевизии със стайна антена... Трябва да е външна и по възможност да е насочена директно към Копитото... Защото, честотите, на които се излъчват телевизиите са ултракъси и тяхното разпространение е до първата преграда... Отразения сигнал е вече много слаб и няма никакво качество, особено за картина...
Пробвайте с външна антена... Ако пък вече имате - променете позицията й (тоест - насочеността)...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Не мога да се съглася с Експрес и ще напиша защо:
1. Ние се намираме буквално срещу телевизионната кула Копитото и нищо не ни пречи. От балкона се вижда перфектно и винаги сме имали кристален образ дори без стайна антена.
2. Аз и Никол живеем на абсолютно различни места в София
3. Тези смущения при нас се случват 2 пъти в годината за по 2 седмици, което ме навежда на мисълта, че нещо в предавателите им не е наред през този период
4. През това време и от кабелния оператор качеството на Нова е ужасно

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, и нашата антена е външна. Гледа директно към Копитото. Не е от антената, според мен.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз съм с кабелна и все таки НОВА е направо оЧоизвадна  #Crazy, като качество.
Значи още ефирната им се дъни  #Cussing out Никол - съчувствие  Hug, ама хич не жали за таз ТВ. Няма нищо интересно по нея... Confused

Общи условия

Активация на акаунт