а следващото?

  • 2 621
  • 77
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 604
Здравейте момичета, искам да ви попитам кога бихте си направили второ дете/не от медицинска гледна точка/? Нашият татко иска още едно сега /е в рамките на следващите 2-3 месеца/ ама на мен ми се вижда малко раничко! Какво ще кажете? Дали ще лудна?

# 1
# 2
  • Мнения: 113
аз трябва да чакам за следващото около две години защото съм със секцио, ама за мен това е перфектната разлика-хем първото не е съвсем бебе, хем не е и много късно

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 488
Аз мисля че поне от 3 до 5 години е по нормално и по поносимо.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Мисля,Божи като стане на година да започнем с опитите за братче Heart Eyes!

# 5
  • Мнения: 2 849
Понякога не ми се иска да правя планове за бъдещето ,живота ни поднася големи изненади .Да сме живи и здрави искам да имам още деца ,може би като се почустваме готови за това .

# 6
  • Мнения: 3 478
Ами аз бих пробвала още сега, мноооооого съм готова или поне така си мисля Mr. Green. Майтапа на страна, наистина се надявам да е скоро. Ако не работех бих почнала с опитите още от сега, но разумът ми казва да изчакам до на лято. Още една година работа няма да ми навреди, защото после пък мисля да прекъсна за един по-дълъг период и аз да си поседя малко в къщи. Другото е, че пак искам пролетно-лятно бебе и бременна през зимата. Останах много доволна от първия път и се надявам втория да е също толкова задоволителен във всяко отношение. Дай Боже!

# 7
  • София
  • Мнения: 5 604
аз трябва да чакам за следващото около две години защото съм със секцио, ама за мен това е перфектната разлика-хем първото не е съвсем бебе, хем не е и много късно
Защо да трябва да чакаш 2 години след секцио скъпа аз също раждах така и всички лекари казаха, че 6 месеца са достатъчни!

# 8
  • Мнения: 3 042
..................... Какво ще кажете? Дали ще лудна?

Според мен определено ще "луднеш". Аз поне не бих се справила с две много малки деца. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 897

..................... Какво ще кажете? Дали ще лудна?

Меко казано ще луднеш,ако няма кой да ти помага Crazy-24/7 както се казва

# 10
  • Мнения: 83
При нас така се случи ненадейно и неочаквано че в началото на месеца когато разбрах че пак съм бременна и най-изненадващото за мен беше че вече съм в напреднала бременност 5 месец без да разбера EmbarassedВсе още не се чувствам готова но когато вече е на път започвам да свиквам някакси Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 461
                 Mr. Green   Хайде ,хайде няма да луднеш ...само малко ще се поизнервиш Crazy
                 Аз все още с мойте бясове не съм луднала.
                 Ще гледаме на всичко от положителната му страна ...

# 12
  • Мнения: 942
Ами аз бих пробвала още сега, мноооооого съм готова или поне така си мисля Mr. Green. Майтапа на страна, наистина се надявам да е скоро. Ако не работех бих почнала с опитите още от сега, но разумът ми казва да изчакам до на лято. Още една година работа няма да ми навреди, защото после пък мисля да прекъсна за един по-дълъг период и аз да си поседя малко в къщи. Другото е, че пак искам пролетно-лятно бебе и бременна през зимата. Останах много доволна от първия път и се надявам втория да е също толкова задоволителен във всяко отношение. Дай Боже!
И аз така!Мисля че съм готова за следващо още сега Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 529
Планували сме го за догодина, но знае ли човек..  Laughing Поне за мен идеалната разлика между децата е 2-3 години.

# 14
  • Мнения: 256

Мисля, че 2-3 години е нормална разлика между децата. Но ако ще искаш по-голямото да помага по някакъв начин ще трябва да оставиш поне 5 г. разлика.

Общи условия

Активация на акаунт