neznam na kade varvim

  • 2 357
  • 31
  •   1
Отговори
Цитат
Напоследък с мажа ми не се разбираме много. За няма и един месес на два пъти налита и ме удари. Смята ме за жалка и неспособна да се справя със живота без него. В момента не работя гледам си детето, а той зима пари колкото да не умрем от глад стига за елементарни разходи и това е. Той според него е недоказаля се гении поради една или друга причина не може да се реализира и това допълнително го изнервя. Според мен на 40 години да се пробва като програмист си е равно на самоъбийство и като му го кажа и вече е готов да ме набие и да ми обясни колко сам зле и видиш ли ако не е той до сега да съм умряла. чъдя се дали си заслужава да търпя все още този дядо аз съм на 28.

Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 23:19 от Дивиана

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Едва ли някой може да реши вместо теб. Ако не си щастлива с него, просто си намери работа и го напусни.

# 2
  • Мнения: 2 863
Не си заслужава.. най-вече защото налита  да те удря!

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 823
Комплексарска работа.Изкарва си го на теб.Не знам защо изобщо търпиш.Дано имаш желание и възможност да се махнеш.Едва ли ще спре да те тормози физически.

# 4
  • Мнения: 357
 Naughty не на физическия тормоз!
Остави всичко друго, но това не е нещо, което си заслужа да търпиш цял живот.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не си струва компромиса!  Naughty

# 6
  • Мнения: 3 248
Напусни го. #Cussing out

# 7
  • Мнения: 6 390
бягай колко можеш по бързо от този

# 8
  • Мнения: 650
по начина по които си написала всичко ти вече си приключила с този мъж. Късмет! колкото по рано толкова по-добре!

# 9
Blagodaria momi4eta. Mislia 4e ste pravi.

# 10
  • Мнения: 5 468
Хайде още един отсвирен съпруг Mr. Green.
Непозната, ние тука много лесно раздаваме съветчета - Разкарай го и толкова! ... Защо питаш нас? Да ти дадем кураж ли? Ами ако не искаш да живееш по този начин, го напусни, ако искаш - стой при него. Но защо пък му викаш "дядо"? На 40 г. някои мъже още хващат окото. Е, има и съдрани чували, но 40 г. смятам за хубава възраст.
Ако той е начинаещ програмист, няма шанс въобще да се впише в обстановката... , сега нахъсани пубери учат програмиране от родилния дом и се дипломират магистратура с тази специалност. Много по-бързо и лесно ще се котират на пазара, от твоя любим, мил съпруг, който подивява, като му кажеш, че няма да се изяви в това поприще. Аз, обаче, мога оттук да си дърдоря, колкото искам, защото не може да ме докопа hahaha.
Намери си работа, намери си и гадже и после реши, какво да правиш.

Уф, днес моя мъж ме докопа, обаче и с лакътя си така ме фрасна в носа, че се видях булка #Crazy, дето се вика... Още ме боли Tired. После се прави на милостив и казва, че без да искал ме святнал, моля ви се. А Гери му вика: "Ако още веднъж удариш мойта мама... аааа... ако още веднъж!!!" Joy
/Това беше лирическо отклонение за моя нос/

# 11
  • Мнения: 1 860
 Ами, то така като чета постинга ти оставам с впечатление, че и ти самата не искаш да си с него. ThinkingКакво е това "дядо"? Поне малко уважение към мъжа който е освен твой и баща на детето ти! Иначе за това, че ти посяга разбира се няма 2 мнения. Но там сама си преценяваш ситуацията.

 Ню, ако ги докарва по мярка носите да се подложа и аз един път, че моя не си го харесвам. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 468

 Ню, ако ги докарва по мярка..................

Мани го, слаба ракия... щом не можа да му го счупи Crossing Arms... за какво да си говорим Crossing Arms?

# 13
  • Мнения: 268
това наистина е лошо , но разрешението на проблема се разбира веднага от постинга ти ,мисля 4е ве4е си направила своя избор само трябва да събереш кураж и да го осъществиш.

# 14
  • Мнения: 525
ЕЕЕЕЕЕЕ.комплексар и как ше посяга бе  > Close Close Close

Общи условия

Активация на акаунт