Кукла ваву вorn-откъде?

  • 544
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Предстои ни празнуване на втори рожден ден скоро и нашето момиченце си пожела да получи"бебе с биба" Wink.
Гледах сайта на тези кукли и страшно ми харесаха, но нямам представа къде в София ги продават. В магазините на Марсел имаше само една единствена в счупена кутия.
Ориентирайте ме моля ви, къде да търся.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 687
Мисля,че можеш да ги намериш в Комсед.Успех в търсенето!

# 2
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
В Метро има няколко вида- от оригиналните до нелоши други, в Simba toys в Студентския също.
Успех!

# 3
  • Мнения: 2 498
И ние от Метро я купихме  Peace

# 4
  • Мнения: 6 472
Иригинални и доста аксесоари за куклите има в подземния етаж на Халите. На голямата бяхме взели оригиналната, но честно казано сега не бих ги дала тези пари про толкова сполучливи имитации. Малкото ще кара на Симба от Метро Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
В комсед ги има. И аксесоари към тях.
Сега за 2-те годинки Али получи точно такава, но честно казано се колебая дали да не я прибера. Дава й да яде пържоли, вчера и напълни устата с бисквити, щото на куклата й се ядяло. А като се запуши клапата -предполагам просто трябва да се купи нова кукла. Даването на вода с шишето също й е даста трудно-трябва сериозно да се стиска самото шише, същевременно да се натиска вътре в устата, а куклата да се държи отвесно надолу. За да се засмее или да заплаче трябва да се стиска ръката-а това на мен ми е трудно ,пък камо ли на нея. За да се изака на гърнето също трябва сериозна да се натиска куклата към него.
Сега ако трябваше да избирам подърък, бех израбрала някоя по-семпла кукла. Ние имаме отпреди подобна и честно казано повече й се радва.

# 6
  • Мнения: 47 956
в хиполенд има оригиналната и от по-евтините Wink,оригиналната е около 97 лв

# 7
  • Мнения: 156
Благодаря на всички за отговорите и съветите. Открих днес, че най-голям избор на въпросните кукли има в бонжур-а на славейков, но като, че ли вече се разколебах. Май ще вземем някоя по-обикновена-харесала съм една мъничка на тази фирма-има биберон, но не издава звуци.

# 8
  • Мнения: 1 881
На нас ни подариха първото бейби Борн, което НЕ пие вода, води се за най - малките/около годинка/. Прекрасно е, главата му мирише много вкусно, колко пъти е къпана със сапун, пак си мирише...На Фишър Прайз е, но е донесена от вън, ако намериш такова тук, няма да съжаляваш Grinning
Иначе аз за втория рожден ден съм избрала едно огромно бебе /около 80 - 90см/ Лошото е, че го видях единствено в София ленд, и сега не знам къде да търся такова Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 469
Аз го купих от Комсед. Струваше около 100лв.
Има доста по-евтини имитации, които не са лоши.

Общи условия

Активация на акаунт