Какво мислите за АМ на ХИП?

  • 522
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Ние сме от втория месец само на АМ. Започнахме с Нутрилон, но акаше рядко и зелено, Педиатърката ни препоръча млякото на ХИП. Никъде не мога да намеря статия някой да е давал това мляко. Како ще кажете за него? Засега ака нормално - жълто и както тябва да е по два пъти на ден. Но млякото не се разтваря във водата добре - остават малки бучици. Това ме притеснява. Давате ли АМ вечер, ако детето се събуди и  до кой месец?

# 1
  • Мнения: 3 042
Давате ли АМ вечер, ако детето се събуди и  до кой месец?

 Thinking Сигурно имаш предвид нощем. Ако е така - давай на детето мляко щом се буди, значи има нужда от храна. Когато е готово то само ще се откаже от нощното хранене.

Според мен млякото на Хип не е най-доброто мляко. Ето една тема, в която съм писала защо - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84991.0. Нишесте съдържат и Хип 1 и Хип 2.

Само една опаковка съм ползвала и съм забравила дали е ставало на бучки или не. Но аз го слагах и в храната. Напиши ако искаш ЛС на kamelia77 тя също го ползваше, може да ти даде инфо /преди пишеше и тук, но напоследък я срещам из другите форуми само/.

# 2
  • Мнения: 96
Според мен млякото на Хип не е най-доброто мляко.
И според мен Peace

# 3
  • Мнения: 315
Ние сме на Хип и нямам оплаквания.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 119
Моя мъник изобщо не хареса млякото на Хип .

# 5
  • Мнения: 1 029
Нашата педиатърка също препоръча млякото на Хип и вече няколко месеца я дохранвам с Хип 1 (розовия етикат). Проблемът е, че започна много да повръща, няколко пъти се беше запекла, но не знам дали се дължи на млякото. Иначе с разтварянето му не съм имала проблем.

Общи условия

Активация на акаунт