Подготовка на шишетата за стерилизатор за микровълнова

  • 1 728
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 294
Здравейте момичета Hug
Отново съм в чуденка и отново вие сте ми спасението. newsm53
От скоро ползвам стерилизатор за микровълнова, до сега съм преварявала шишетата.Храня с Аптамил, а той е много мазен и от стерилизирането с това чудо мазнотията не пада.С преваряването нямах този проблем, от високия градус всичко падаше, дори и скалата за милилитрите smile3503.Та се чудя как без препарат да отмия мазнината по шишенцата си?Как действате вие?
Мерсаж Hug

# 1
  • Мнения: 2 498
Винаги шишетата и бибероните съм ги измивала с препарат (отначало с бебешки течен сапун, а после с веро) и обилно изплакване и после в стерилизатора( моя е електрически-парен)...

# 2
  • София
  • Мнения: 15 197
Винаги съм ги мила-с Pur, и след това ги изплаквах добре. И чак тогава- в стерилизатора.

# 3
  • Мнения: 136
Стерилизатора не може да замести почистващият препарат.Неговата функция е съвсем различна.Отмиваш с четка и веро за съдове.После стерилизираш.

# 4
  • Мнения: 1 294
Ок, мерси Hug

# 5
  • Мнения: 590
аз ги мия с бебешки сапун и четка, но когато я хранех с аптамил търках шишетата по 3 пъти, наистина е много мазен.

# 6
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Стерилизатора не може да замести почистващият препарат.Неговата функция е съвсем различна.Отмиваш с четка и веро за съдове.После стерилизираш.
Така е.И аз винаги съм миела с веро първо и после в МВ.Иначе когато сложа и бисквита в млякото(от тези на Плазмон)става супер мазно и там верото е задължително.

# 7
  • София
  • Мнения: 508
Винаги съм ги мила с веро. И ние бяхме на Аптамил в началото - няма отмиване с друго

# 8
  • София
  • Мнения: 2 157
Първо ги мия с течен сапун (по лесно се изплаква отколкото с веро), и след това ги стерелизирах Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 926
Първо ги мия с течен сапун (по лесно се изплаква отколкото с веро), и след това ги стерелизирах Wink
И аз Peace

# 10
  • Мнения: 4 428
Винаги съм ги мила с веро. И ние бяхме на Аптамил в началото - няма отмиване с друго

И ние бяхме на Аптамил за малко и наистина много трудно се измиваше, особено бибероните  ooooh! Трябваше да мия всичко по три пъти преди да ги сложа в стерилизатова  ooooh! Tired

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И моето дете е на Аптамил, и аз ползвам стерилизатор за микровълнова на Авент
Първо измивам добре шишетата с веро и после ги стерилизирам за 5-6 минутки
Досега не съм имала проблеми, всичко е ок!

# 12
  • Мнения: 1 101
Измивам ги с препарат за съдове, след което стерилизирам  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 230
Измивам ги с препарат за съдове, след което стерилизирам  Peace
newsm10

# 14
  • Мнения: 5 790
Винаги съм ги мила-с Pur, и след това ги изплаквах добре. И чак тогава- в стерилизатора.

И аз така правех, плюс четка за бебешки шишета си бях закупила - една голяма за шишетата и една по-малка за бибероните. Пур-ът доста добре почиства.

Общи условия

Активация на акаунт