Как точно доказвате, че Активия не ви е помогнала

  • 3 440
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 314
В Бизнес парка в Младост 4,където работя, вчера раздаваха млека Активия с ненам кво си.

 Момичето много старателно обясняваше на всеки, че ако не действа, "Активия ще си върне парите" - както и в рекламата де.
Е винаги съм се чудела, как точно ще докажа действа или не Simple Smile

Имате ли идеи? Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Аха, имам идея. Има там един телефон на който се обаждаш и те ти обясняват. Ама общо взето беше, че трябва да се регистрираш, че започваш 14 дни с активия и да пазиш капачките през това време.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Например, отиваш офиса им с касова бележка за закупена каса Активия и снимка на червата си.  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
И аз се чудя. Може би трябва да си викнеш свидетел, че не посещаваш редовно 00 Mr. Green

# 4
  • Мнения: 46 429
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha

# 5
  • Мнения: 1 492
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha
Joy Joy Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 314
И после как доказваш "редовен " ли ти е ритъма Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 473
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha

И кантарче. Качествено и количествено измерване и диагностика. Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Тц, всички сте в огромна заблуда. Отива се в офиса им и ви бръкват....знаете къде. Правят ви клизма и трябва да изкарате матр'ял за две седмици.

# 9
  • Мнения: 10 982
Това истина ли е  #Crazy #Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Ей, всеки път и аз това се чудя като гледам рекламата. Доста дразнещо, сякаш хората са олигофрени .

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
С фекални проби hahaha

# 13
  • Мнения: 14 471
Тц, всички сте в огромна заблуда. Отива се в офиса им и ви бръкват....знаете къде. Правят ви клизма и трябва да изкарате матр'ял за две седмици.

 Joy Joy Joy hahaha Joy Joy

# 14
  • Мнения: 236
ами истина е,иначе как ще докажеш-отиваш там правят ти клизма и после преценяват дали да ти върнат парите. Joy

Общи условия

Активация на акаунт