"Слонът" в парка

  • 693
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 216
Ей мамета, видяхте ли какви чудеса са извършили в парка на свободата в градинката на "Слона"?
Дали са луди кинти, за да запазят градинката, която беше започнала да става доста опасно място. Всички люлки и вързалки (едно време дървени и яки) до скоро бяха бяха изпочупени, ръпати, слонът изкъртен, яма в пясъчника и т.н.
 Аз бях толкова щастлива като видях тази готска градинка възстановена. Беше пълно с деца, все едно всички от парка минаваха да се изкефят на гледката. Имаше сектори за малки, големи и още по-големи момичена и момчета! Щастие голямо!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Градинката е спонсорина от Софарма,а е дело на общината.Открита е от около две седмици и наистина е разкошна

# 2
  • Мнения: 5 877
Да, много хубаво. Още от началото на септември я чакаме, имаше тогава разлепени табели. Добре изглежда!!! Дано да издържи по-дълго време.

# 3
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Площадката е чудно, но с приятелката ми се питахме толкова ли е скъпо да се направят такива площадки тук таме из всички квартали. Ето намерили са се спонсори, но общините защо не инициират подобни неща, за които и те да се бръкнат в джоба.  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 808
Права си, супер е. След като пусна темата, ние отидохме в събота. Яна беше мнооооого щастлива. Дано да направят повече такива места!!!

# 5
  • Мнения: 1 216
Преравяйки форума открих, че преди два дни е пусната почти същата тема, която за 2 дни е събрала 5 пъти повече отговори. Явно в тази тук само заглавието е интересно.  Joy

# 6
  • Мнения: 7 640
кажете точно кък се стига до там.

# 7
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
От езерото се тръгва по главната алея посока паметника (изток така да се каже). Върви се около 100 метра и се вижда.

# 8
  • Мнения: 819
Де в тая държава повече пари да се даваха за нейното бъдеще...

Общи условия

Активация на акаунт