Зверска диета

  • 1 809
  • 9
  •   1
Отговори
Моля ви момичета, кажете ми някоя зверска диета, издържам на глад не ми и прорбем.Налага ми се много спешно да смъкна поне 3-4кг... Знам,че има много диети но ви моля да ми кажете коя е наистина ефикасна? Само да не е чай и плодове... Задържането,ще се справя,там съм по-добра  Mr. Green
Много разчитам на вас   bouquet

# 1
  • Мнения: 103
Ами не яж нищо,по-зверска диета от туй незнам newsm78

# 2
  • Мнения: 1 243
Еми освен да не ядеш нищо, най-много кисело мляко на ден, друга зверска диета не виждам...Щом си от издържливите  Shocked
Въобще обаче не подкрепям такива начинания....Това си е истински шок за организма и единственото,което може да стане после е да си върнеш свалените 3-4 кг двойно,че и тройно....
По-добре я карай по-полека.

# 3
  • Мнения: 1 284
Ами не яж нищо,по-зверска диета от туй незнам newsm78
Peace

# 4
  • Мнения: 10 982
Въобще обаче не подкрепям такива начинания....Това си е истински шок за организма и единственото,което може да стане после е да си върнеш свалените 3-4 кг двойно,че и тройно....

За съжаление е вярно  Peace

# 5
  • Мнения: 227
1 ден-3 кофички кисело мляко(обезмаслено)
2 ден-1л. прясно мляко(обезмаслено)
3 ден-1 кг. ябълки
4 ден-1 кг.варени картофи(без никакви подправки)
5 ден-6 варени яйца
6 ден-сокове без захар
7 ден-минерална вода
Пие се по 2 литра вода на ден минимум.
Това адско нещо сам го правила преди 4-5 години,смъкнах5-6 кг за една седмица,но май няма да го повторя.Гладът е нечовешки
 Wink
Успех  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Въобще обаче не подкрепям такива начинания....Това си е истински шок за организма и единственото,което може да стане после е да си върнеш свалените 3-4 кг двойно,че и тройно....

За съжаление е вярно  Peace

Аз не съм на това мнение - ако решиш да си поддържаш килограмите, да не се тъпчеш, да внимаваш какво ядеш...няма как да стане връщането. При мен поне не се връщат  Hug

# 7
  • Мнения: 409
Само плодове и чай с мед, но трябва много да се внимава, че .... опасно си е! След като приключиш задължително схема със захранване!

Имам схеми за захранване!

Ако решиш, че ще ти трябват пиши ми!

Успех!

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моля ви момичета, кажете ми някоя зверска диета, издържам на глад не ми и прорбем.Налага ми се много спешно да смъкна поне 3-4кг... Знам,че има много диети но ви моля да ми кажете коя е наистина ефикасна? Само да не е чай и плодове... Задържането,ще се справя,там съм по-добра  Mr. Green
Много разчитам на вас   bouquet

Айде пак безумия  Whistling ooooh!
3-4 кг - ми то едва се забелязват, какви са тези истерии какво е това чудо.
И що не вземеш да се регистрираш.

# 9
  • Мнения: 242
Ами не яж нищо,по-зверска диета от туй незнам newsm78
Абсолютно! Щом издържаш, давай.
Само че такива драстични мерки са не само вредни за здравето, но и нямат особен ефект, защото килограмите се връщат много скоро.
Поне послушай момичетата и се захрани както трябва след това.
Успех и умната!

Общи условия

Активация на акаунт