Хормонални изследвания

  • 1 857
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
Лелката ме посети няколко часа след кръвния тест за бременности сега искам да си направя хормонално изследване, кажете ми кога е най-подходящо?Четох, че се препоръчва да е през първите дни на цикъла, какво ще кажете тези, които сте си правили?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 815
На 3-5 ден от МЦ :  Естрадиол, ЛХ и ФСХ
Тестостерон и Пролактин - няма значение кога.
 

# 2
# 3
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви много за отговорите.Утре ми е 3 ден, дано има работеща лаборатория

# 4
  • Мнения: 9 063
Поне до обяд работят повечето Simple Smile
Ако си от София, да не вземеш да идеш в Бодимед или Цибалаб.
Кандиларов най-добре.

# 5
  • Мнения: 2 663
Поне до обяд работят повечето Simple Smile
Ако си от София, да не вземеш да идеш в Бодимед или Цибалаб.
Кандиларов най-добре.

Да, там мислех да отида.Те ми направиха кръвния тест за бременност и съм много доволна от отношението

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
А защо там е най-добре?  newsm78 Аз моите все в Цибалаб ги правя... Мъжът ми пък 2ма ендокринолози го пратиха в Бодимед.

# 7
  • Мнения: 2 663
Принципно за мен е все едно, стига да са внимателни, защото често при такива манипулации  припадам, а и без това не минават през касата ...

# 8
  • Мнения: 9 063
А защо там е най-добре?  newsm78 Аз моите все в Цибалаб ги правя... Мъжът ми пък 2ма ендокринолози го пратиха в Бодимед.

В Цибалаб масово изследванията са фалшиви. А това, че лекарите пращат в определена лаборатория е не защото е много хубава (например), а защото имат процент от всеки изпратен пациент.
Според техните изследвания (на Цибалаб), всички са болни от хламидия например...
Кандиларов засега е най-сигурното място.

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Еее как фалшиви, ти сега ме разби... Ми то на мен всички изследвания са ми оттам - включително хламидията  Mr. Green В Цибалаб ми е най-удобно да ходя сутрин преди работа, понеже ми е близо. А и после си взимам резултатите по интернет. Личната ми лекарка също там ме праща всеки път.
В ЦРЗ Надежда не се усъмниха в хормоналните изследвания като ходих лятото.
Във вторник съм на ендокринолог, освен да я запитам и нея какво мисли по въпроса  Thinking Така или иначе ще й показвам въпросните хормонални изследвания.

Мен пък "бившата" гинеколожка упорито ме пращаше в Кандиларов, но жената явно си прибираше процент... то това ясно, една друга пък упорито се опитваше да ме прати все в една и съща аптека  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 9 063
Жабче, учудвам се че не си чула нищо по въпроса, то доста се разтръби последнит емесеци за тези мошенничества Thinking
Чела съм теми на опарени момичета, в Дира, тук във форума...масово впечатление е това...не знам, може просто да си имала късмет и всички изследвания да са ти наред.
Съжалявам, че ти пуснах муха в главата, не съм искала Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 35 815
Аз съм доволна от Цибалаб, когато правя изследване на хормони / а и за други неща/ Grinning

# 12
  • Мнения: 1 494
И аз мога да добавя същото за Цибалаб. Преди 5-6 години една гинеколожка от студ.поликлиника ме прати там за изследване на хламидии. А тя отделно ме пращаше и в определена аптека и ми изписваше по-скъпи лекарства. Та в цибалаб и на мен ме казаха, че имам "гранични стойности", после един кожен лекар се изцепи пред собствения ми приятел, че съм имала контакт с болни от хламидии #Cussing out. Миналата година ми направиха изследване на цервикален секрет и нямам нищо. Само лъжат и шашкат хората  ooooh!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз от Цибалаб бях доволна като отношение. Друг е въпросът, че като бях бременна гинекологът ми ме прати в три поредни дни да изследвам Васерман и кръвна група в Цибалаб, после токсоплазмоза в някаква лаборатория на Позитано /не и помня вече името, но отношението беше отвратително, че ми спукаха и вена/ и последно в лабораторията на ВМА /там ми беше и личният лекар и гинекологът/ за спин и хепатит Б. Жената там в чудо се видя като ми погледна ръцете; оказа се, че е можело да си направя всички изследвания във Военна болница само с едно взимане на кръв  Shocked. Идваше ми да го убия гинеколога, но само го смених  Close

# 14
  • Мнения: 9 063
Намерих тема, в която се коментира точно този въпрос, с Цибалаб, дано пък е полезо някому, пускам я за всеки случай...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=97897.0

Общи условия

Активация на акаунт