ЗА ТОПЛОФИКАЦИЯ

  • 454
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 408
Писна ми от тази топлофикация, откакто излезе наяве с колко са ни обрали и как са си живуркали някой хора, в топлофикация си правят ккавото искат. Аз живиея в Младост и от две седмици насам почти всеки ден няма топла вода, в неделя тъкмо влизам да се изкъпя, насапунисвам си косата и топлата вода спира, е не ме питайте как се мие коса с абсолютно ледена вода и то през есента; снощи пак нямаше и трябваше да топля няколко пъти вода, за да изкъпя Тони; да не говорим, че си спират и пускат парното когато и както решат а за какво са тези топломери и регулатори, само за да ни обират парите ли??? Вади печки, прибирай печки е вече си мисля, че май е по-добре да си на бойлер и да се отопляваш с печка. Влизането ни в ЕС май ще бъде не по-напредничаво, а връщане с един век назад.
Изразих огромното си възмущение и ми олекна!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
И аз съм скептично настроена към ЕС, да призная. Cry

# 2
  • Мнения: 4 473
И аз негодувам, ама какво от това - глас народ - да духа супата Close
В неделя е `най-весело`. Вече писах за съмнението си, че в блока ни явно се къпят ако не само Shocked, то предимно неделя вечер и водата е на конец ooooh!.

# 3
  • Мнения: 242
Skarlet, ние явно по-едно и също време сме се къпали с теб  Joy
Същата работа - миналата неделя към 18 часа моя милост реши да си оцветява косата и....познай!  #Cussing out
Днес също няма.
Тръбите на парното (бях писала тема) не можеш да ги пипнеш, а каква жега е вкъщи - не е истина.
Ток също нямаше до преди малко !
Абе ..........

# 4
  • София
  • Мнения: 2 162
И аз съм скептично настроена към ЕС, да призная. Cry

За какво си скептично настроена? Че той ще ни оправи дережето ли? Е, няма. Това си зависи от нас. Имам още бая път да извървим, докато стигнем някои държави от ЕС. Ирландия са били 11 години в ЕС и са били най- смотаната и неорганизирана държава там, докато не решават, че повече така не може и следват народно недоволство, стачки, добра воля за промяна, стратегии, драконовски мерки и така. А ние искаме да сме добре, ама ако може някой друг да ни оправи.

Извинявам се за офф-а, ама лудите ме хващат от липса на гражданска отговорност.

Скарлет, обаждала ли си се да питаш какво става и защо така става?

# 5
  • Мнения: 46 437
Ние пък имаме проблеми с тока  Crossing Arms от една седмица всяка вечер ту го пуснат, ту го спрат  Close ама какво да правя, при вас поне има алтернативни източници, а при нас едни свещи и т'ва е  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт