Защо в един момент кърмата сякаш спира??

  • 484
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Уж имам вече нормализирана лактация ,т.е не изцеждам ,беба всичко изпива е има и редки случай да не ме изсуче.Та всичко започва в 12 през ноща тогава беба се събужда за хранене а гърдите ми препълнени.После яде в 2,4,6,7,8,9 и към11 и тогава идва кошмара и двете цици в един момент са празни,тя иска дърпа се и се сърди.Кажете ми моля защо се получава тъка и къде греша.Как да оправя нещата?Предварително ви благодаря

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3драсти  Hug Heart Eyes
 с бебче на 19 дни според мен е трудно да се каже, че имаш "нормали3ирана" лактация....предполагам, че си прочела 3а скоковете в ра3тежа Wink, около 20 - тия ден има един такьв....тогава е нормално бебто да иска да се храни много често, което води до стимулиране на млечните жле3и и увеличаване на количеството кьрма, докато стане достатьчно 3а бебо....действаш много правилно като го храниш на поискване...не се притеснявай и продьлжавай така, 3а няколко дни ще се регулират нещата....успех  Hug Heart Eyes

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Подкрепям мнението на Аmei. След няколко дни нещата ще се нормализират. В началото трябва повечко търпение Laughing ИАз бях си извадила дните за скокове на растежа и следях стриктно датите. Около тези дни е нормално да се получава така, както описваш.  Просто един такъв календар ще ти действа успокояващо, че не си виновна ти Laughing

# 3
  • Мнения: 300
А кога са тези дни за скокове на растежа?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
А кога са тези дни за скокове на растежа?
Мисля, че някъде в библиотеката имаше инфо по въпроса  newsm78

# 5
  • Мнения: 942
А кога са тези дни за скокове на растежа?
Фазите на усилен разтеж са около 3,6 седмици, 3, 6-7, 11, 12 месеци, признаците са точно както описваш ти, усещаш гърдите си празни а бебето иска да суче значително по-често и е неспокойно, което е знак че иска да суче още, като това е начина на природата да увеличи млякото ти.

# 6
  • София
  • Мнения: 688
увеличи и течностите, пробвай с лактогонен чай
успех в лърменето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт