някой виждал ли е детска пишеща машина - играчка?

  • 2 732
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте!
Моля Ви, ако някой е виждал такава играчка - имаше ги в Метро миналата година, кажете ми къде. Дъщеря ми си я поръча за миналата Коледа, но докато отидем да я купим и те свършиха. Нямате представа какво ми коства това. Куп измислени истории защо Дядо Коледа не я е донесъл, плюс двойно повече подаръци, за да замажем положението. По-лошото е, че тя настоява за тази Коледа пак същия подарък да получи.  Sad Моля за някаква информация. Ще ви бъда много благодарна!

# 1
  • Мнения: 2 768
Имаме такава пишешта машина на Барби, погледни в магазините, където продават тази търговска марка. Мисля, че струваше около 25-6 лв.

# 2
благодаря ти eta, но в момента не ми идва на ума къде има такъв магазин....Моля те, кажи ми в София - центъра къде има. Да не би да имаш впредвид магазини като Марсел например, където се продават неща на Barbie?
 newsm78

# 3
  • Мнения: 2 768
Не познавам София, но да, магазин, в който продават Barbie може да има.

# 4
  • Мнения: 1 047
Аз съм виждал касов апарат.

# 5
  • Мнения: 88
Потърси в Марсел и в хипермаркет Комсед.Аз купувах миналата година от Метро , но беше по Коледа

# 6
  • Мнения: 261
И ние си я купихме от Метро по Коледа.Сигурно пак ще пуснат ,но цената и е 50 лв.Много хубава играчка,но за съжаление нашата се развали нещо.

# 7
  • Мнения: 6 164
А детски Лаптоп, няма ли да е по-готино? Wink

# 8
  • Мнения: 22 782
На Илиенци има доста играчки,виждала съм там касов апарат с микрофонче,по което се говори.И в Билла май ги бяха пуснали по Коледа.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
На Илиенци има доста играчки,виждала съм там касов апарат с микрофонче,по което се говори.И в Билла май ги бяха пуснали по Коледа.
Ние имаме такъв касов апарат и Таня е луда по него - сестра ми и го подари за рождения ден, ако някой иска мога да я питам от къде го е взела.

# 10
За съжаление все още не съм намерила....А Дядо Коледа сигурно вече приготвя чувала Sad
Миналата година отбихме номера с лаптоп, но не е същото. Детето си иска пишеща машина и това е. Confused
Тази година измислихме поне 5 подаръка, но задължително в списъка малката си слага и въпросната пишеща машина. Ако някой все пак я види моля да каже. Ще съм ви много благодарна.

# 11
  • Мнения: 205
тази сутрин видях при вносителите,които зареждали метро миналата година,само че беше повредена,и в момента няма внос

# 12
  • Мнения: 1 520
Детска пишеща машина на Барби видях днес в Хиполенд-а в Скай сити. Цената й беше 44.80 лева. Момичето каза че наистина пише, имала си и резервни ролки.
Ако още търсиш ходи ги виж. Aко искаш се обади по телефона да ти запазят, въпреки че имаше бройки изложени.

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 20:28 от SmaRt

# 13
Благодаря за информацията!  bouquet
Още днес ще проверя. Стискайте палци да не свършат! baby_neutral
 Laughing

# 14
  • Мнения: 94
В хиполенд - улица Коста Лул4ев 52 и в Скай сити имат пи6е6ти ма6ини цена 44.80 - информацията е от коледния  им каталог има и тел 02-871 36 39.Дано ти свар6и работа:)

Общи условия

Активация на акаунт