Лекар, който познава пола, в Пловдив?

  • 2 478
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте,
Препоръчайте ми АГ лекар, специалист в познаването на пола Praynig. Чух за д-р Малинова /ВМИ/добри отзиви, но нямам координати.
В 20г.с. съм, ходих на 4-измерен ехограф миналата седмица, но по-скоро гледаха дали бебето е здраво-което наистина е най-важно. Е, от мерак Embarassed, питах изрично и за пола-нищо не казаха-уж бебето много се въртяло, кръстосвало крака. Не мисля, че е рано-четох коментари в подобни теми, още от 3месец познават при някои бебчета.
Писах и в здравословни проблеми, нямам все още отговор, но и определено мястото на въпросчето ми е тук. Извинете, ако съм досадна, но умирам от любопитство.
Ще съм благодарна на всяко мнение Hug!

# 1
  • Мнения: 107
препръчвам ти д-р Минев,той следи бремеността ми и съм много доволна
тел. за предварително записване:0887407419, кабинета се намира на ул."Киев"9

# 2
  • Мнения: 388
Препоръчвам ти с двете ръце д-р Петров,страшно точен е в познаване на пола,той се слави с това в града.При него няма грешка,каквото ти каже,можеш да бъдеш сигурна,че ще е така.На мен в 16 г.с. ми каза ,че ще имам момиче и позна,работи в 4-та поликлиника в Смирненски и ходи също така доколкото знам в клиника Надежда до панаира,прегледа му е 10 лева,също така работи и със здравна каса.

# 3
  • Мнения: 9 063
Защо си пуснала две теми за едно и също нещо?
Писала съм ти в другата ти тема...

# 4
  • Мнения: 106
МНОГО,много Ви благодаря!  bouquet
Stef,вече се извиних още в началото,че се обърках и писах където не му е мястото на въпроса Blush.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Д-р Троянчев в "МЦ Тримонциум"

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ти какво мислиш , че ще е бебето- момче или момиче ?
Не е ли все едно.......в крайна сметка всеки може да сбърка........и всеки да познае........

....аз ще ти кажа какво ще родиш, ако ми напишеш:

- дата на оплождане
- дали мъжа ти има брат или сестра

# 7
  • Мнения: 9 063
Сикрет, бъзикаш ли се Rolling Eyes

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сикрет, бъзикаш ли се Rolling Eyes

Не ......

.отговори ми на въпросите и ще ти кажа пола

# 9
  • Мнения: 106
Secretgarden,
Я да чуя твоето мнение Simple Smile...
Значи оплождане по калкулатор ми се пада на 30.06.,според мен може и да е малко по-раничко-28-29.06, защото цикълът ми е по-кратък, общо взето се редува на 24-26дни. Последна М ми е на 16.06.
Мъжът ми има брат.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Момче.........шанса да съм познала е 50:50....... Mr. Green..........

Ако и бащата на мъжа ти има брат, наистина шанса за момче е голям...

# 11
  • Мнения: 106
Secretgarden,
Благодаря  bouquet! Ще те информирам за резултата Wink.
Гледаха ми по някаква таблица, а аз намерих календар на инките. По него сметнах даже на всички познати с деца, за доказателство- точно е уж. Понеже оплождането е на края на месеца, а там се смята и това, падна се момче-ако оплождането е юни и момиче-ако е юли.
Ще видим...Смятам да ида на ехограф тези дни-при някой от горепосочените лекари. Ще ви "кажа".

# 12
  • Мнения: 106
Secretgarden,
Забравих...Бащата на мъжа ми също има брат.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 454
anabella_13,дай линк към този календар на инките.И аз съм от много любопитните мами smile3535

# 14
  • Мнения: 2 197
При положение, че шансовете са 50 %, а много хора по правило са късметлии не виждам как някои лекари "познават" повече? По правило на тази възраст момичешките срамни устни са много големи и изглеждат точно като момчешки тестиси. В по-късните месеци при момченцата са видими семенните торбички и затова се смята, че тогава шансовете за разпознаване са по-големи. И пак страшно много хора могат да дадат примери за противното. Има и такива, които пък твърдят, че са знаели пола на бебето през цялата си бременност. Може и така да е, обикновено обаче възклицанието е вече след като са родили. При мен примерно пола се сменяше на всеки преглед- първо беше момче, после момиче, после пак момче и накрая два поредни пъти момиче. Резултат 3:2 в полза на момичетата. Момиче е.

Общи условия

Активация на акаунт