Регистрация на родителско настоятелство

  • 970
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте всички,
аз съм нова в този форум. Имам нужда от съвет.
Има ли такива от вас, който да са регистрирали родителско настоятелство на детска градина? Ние искаме да го напавим, но не съм сигурна, дали освобождаването от съдебни такси, което важи за училищните настоятелства, важи и за детските градини. Интересуваме също и какви са хонорарите на адвокатите?
Изобщо, ако някой е минавал по този път, моля да сподели опита си!
Предварително ви благодаря.

# 1
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Здравейте всички,
аз съм нова в този форум. Имам нужда от съвет.
Има ли такива от вас, който да са регистрирали родителско настоятелство на детска градина? Ние искаме да го напавим, но не съм сигурна, дали освобождаването от съдебни такси, което важи за училищните настоятелства, важи и за детските градини. Интересуваме също и какви са хонорарите на адвокатите?
Изобщо, ако някой е минавал по този път, моля да сподели опита си!
Предварително ви благодаря.

Аз не съм се занимавала с регистрацията на настоятелството, но ние си имахме родител, адвокат,  койте се занимаваше с това, затова хонорар не сме плащали.

Потърсете родител, който да свърши тази работа. И мисля, че имаше нещо с намалени такси, но плащахме нещо.

# 2
  • Мнения: 3 740
Не съм съвсем сигурна дали може да получиш точна информация, но може да се обърнеш с този въпрос към Асоциация "Родители". Пиши ми на лични, ако искаш адрес.

Общи условия

Активация на акаунт