След дъ-ълго майчинство- накъде?

  • 639
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Когато забременях с голямата ми дъщеря спрях да работя. Толкова много се радвах, че я имам и изцяло й се отдадох в отглеждането и възпитанието й- за ясла и дума не можеше да става. Когато стана на 3 тръгна на детска градина. Не, защото не можех да си я гледам, а уж за нейно добро- да се социализира ( беше малко затворена). Тогава много искахме децата ни да са с малка разлика- яко работехме за второ и за връщане на работа изобщо не ставаше въпрос. Но ето , че така се случи, че разликата им е 5г и пололвина. Сега вече голямата е ученичка, а малката втора година ходи на ясла. По цял ден съм сама в къщи и освен да чистя, да лъскам, да готвя, да гладя и т. н -нищо друго не правя. 
 Реших да започна работа. Разпратих си CV-то в разни фирми, викаха ме на интервюта, но дългото ми майчинство ми реже шансовете.
Да продължа ли цял живот да съм домакиня?

# 1
  • Мнения: 1 416
Пожелавам ти да не свършиш като домакиня!  Peace
Не се отчайвай, сигурна съм, че ще излезе нещо за теб. След такава дългфа пауза, няма как да не страдаш от притеснения. Не се отдавай на прдразсъдъци обаче, че дългото майчинство ще ти "отнесе" щастието...
Желая ти успех от все сърце!

А какво си работила някога?

# 2
  • Мнения: 7 723
По образование съм конструктор-моделиер, но съм работила в търговията.

# 3
  • Мнения: 1 416
По образование съм конструктор-моделиер, но съм работила в търговията.
А за каква работа ходиш по интервюта?

# 4
  • Мнения: 7 723
За търговски представител- засега. Разчитам и на това, че съм добър шофьор- от 14 години

# 5
  • Мнения: 1 416
За търговски представител- засега. Разчитам и на това, че съм добър шофьор- от 14 години
Знам, че предлагането в този бранш е сериозно. Надявам се, ще си намериш мястото. Не отказвай, понякога стана бавно. Моя състудентка и приятелка над година "ходи по мъките", макар че е без деца, на 23 и с висше образование. В момента се радва на хубава и интересна работа...  Grinning
Стискам ти паци!  Hug

# 6
  • Мнения: 7 723
Благодаря ти.  Направо се плаша при мисълта за   newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes  newsm64:... вечно.

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 00:10 от mylenka

# 7
  • Мнения: 5 539
Сигурна съм, че ще си намериш работа. Търговски представители се търсят много.
Но не става от първия път. Може да се наложи да ходиш по интервюта няколко месеца. Само не се отчайвай Hug

Общи условия

Активация на акаунт