Каква пяна за коса да си купя и как точно се слага

  • 3 367
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Искам да си купя пяна за коса, но въобще не съм в час с такива неща  Rolling Eyes Гледам, че рекламират някаква, която издържала на вятър, дъжд и т.н. Дали да не си взема нея  newsm78
А и не ми е ясно как се слага пяна  newsm78 На влажна коса или на суха? Косата реши ли си след това или не? Вечер с пяната ли си лягам или трябва да я отмивам и ако не се отмива как се процедира на другата сутрин? Не изтощава ли косата непрекъснатото клепане с пяна /аз поради тези опасения не съм ползвала такива неща до сега/?

# 1
  • гр.София
  • Мнения: 269
Аз я използвам след баня, като я втривам в корените и после издухвам със сешоара..  Peace

# 2
  • Мнения: 337
Зависи какъв ефект искаш да постигнеш,ако искаш да ти стои косата на кичури и леко чуплива,просто си сложи на ръцете и я намачкай,без да я решиш или издухваш след това,с издухването пък се постига по-голям обем.В зависимост от това,какво искаш си избери и пяната.На повечето пише какъв ефект точно се постига с тях.И гледай дали пише за каква коса са-суха,нормална и т.н. Grinning

# 3
  • Мнения: 6 461
Аз я използвам след баня, като я втривам в корените и после издухвам със сешоара..  Peace
точно Peace

# 4
  • Мнения: 1 986
 Аз ползвам пяна за коса Тафт-доволна съм PeaceСлагам си малко на ръцете,разтърквам и нанасям на косата-аз не втривам в корените Peace

# 5
  • Мнения: 9 063
На Taft и Londa съм ползвала и двете ми харесват.
Рядко си слагам, защото не ми харесва усещането да имам нещо такова на косата си, но когато си слагам, е на мокра коса, намачквам цялата коса и с дифузера изсушавам. Става бухнала и чуплива.
На Тафт това което рекламират, 3 в 1, е наистина много добро, след първото сресване на косата не се усеща че има пяна по нея.

# 6
  • Мнения: 10 982
Ползвам зелената пяна на Taft - след баня я втривам в корените на влажна коса.
Какво е това 3 в 1 на Taft Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 047
    Черната на Тафт е най-силната, на която съм попадала. Прави косата твърда и няма мърдане - става за 1-2 дни и после трябва да се отмие, не може да се разресва дълга коса. Ако е за къса коса може дълго да се запази прическата. Само малко с мокри ръце може да се дооформя на другия ден.
    По принцип пяната е щадяща и не се отмива, зависи как си я чувстваш на главата.

# 8
  • Мнения: 9 063

 За тази говоря, фиксацията й е 4, 3 в едно ефект, всъщност е като лака за коса, който рекламира онази мацка дето първо слиза от самолет, после отива не знам си къде...

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 20:17 от .:.Stef.:.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз съм ползвала на Londa, Taft, а сега ползвам на Wella. Общо взето може би съм най-доволна от Taft-а, от синята и от черната (най-силната).
 А иначе и аз си я слагам на влажна коса и намачквам. Косата става доста чуплива.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз ползвам пяна за коса Тафт-доволна съм PeaceСлагам си малко на ръцете,разтърквам и нанасям на косата-аз не втривам в корените Peace

Ползвам зелената на Тафт, която е за обем.

# 11
  • Мнения: 1 934
Аз ползвам пяна за коса Тафт-доволна съм PeaceСлагам си малко на ръцете,разтърквам и нанасям на косата-аз не втривам в корените Peace
Peace

# 12
  • Мнения: 1 101
Черната на Тафт за силна фиксация  Peace

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз я използвам след баня, като я втривам в корените и после издухвам със сешоара..  Peace
Peace
И аз!

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Много зависи каква ти е косата...
Мойта е къдрава, но съм с тънък и слаб косъм.
Последно си купих тази на Wella за къдрици - доволна съм.
Слагам на влажна коса и действам с дифузера.
На следващия ден мачкам с мокри ръце и пак става добре Laughing

Общи условия

Активация на акаунт