Покрив със сирене тип Крема

  • 110 973
  • 423
  •   1
Отговори
# 15
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Моя е грешката, защото съм снимала бисквитите от към дългата страна на покрива. ако забелязваш там са 3x4 бисквити, тоест на дължина 4, а на ширина 3. Просто снимката е обърната - Звинявам се за което. Embarassed

# 16
  • Мнения: 7 474
 Hug  А, ясно. Бре викам как от 4 бр. се прави пирамида Joy

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
кремата да е вносна значи Thinking
Лео, аз ползвам на Буко( в Била 1.98лв), най -ефтино е, а разлика с Еxquiza( извинявам се ако бъркам в правописа) или Филаделфия никаква според мен.

# 18
  • Мнения: 7 474
Мерси Морена , ще потърся такава Hug  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 182
Леле страхотно изглежда този покрив.Благодаря за рецептата.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
За нищо Лео, пак заповядай! bowuu
Забравих да пиша, че са по 200г кутийките крема-сирене и трите, които съм споменала по-горе...пък Рама-та е 160 или 180г (не помня точно), а е най-скъпа.

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Тц тц тц, пак красоти бъркотите Crazy Shocked Много ефектно наистина, браво! А такова подобно удоволствие беше пуснала преди време една мама и още тогава го направих с любимите ми обикновени бисФитки на Победа. Страхотия са теЗ бисквитени бъркочи, много ги уважавам   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 251
Аха, и аз много ги тача, че стават много бързо, ефектни са, вкусни - само лошото е,че в къщи свършват бързо...Наталинка, браво!-какви фотоси, още преглъщам...

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Направих десерта, много ми хареса, благодаря за рецептата  bouquet
На вид не го докарах като вашите, но следващият път ще се постарая повече.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз го направих - уникален е просто Shocked Вечеряхме супата от карфиол на Лени, турската мусака на не помня кой и сега десертът на Нат Hug Да живее форум "Готварски рецепти" smile3501 newsm44

# 25
  • Мнения: 2 716
Направих го днес. Разпространих го из нета под името "Покривът на Нат". Благодаря за рецептата!  Heart Eyes От 12 години съм семейна и този е втория десерт, на който съпругът ми се радва.
Дай още.   bouquet   chef

# 26
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Благодаря ви за хубавите думи и се радвам, че десерта ви е харесал!   bouquet Тази рецепта произлезе от един чешки десерт, който опитах в една сладкарница и промених по свой вкус!  chef

ПС. И моят мъж го обожава този покрив!  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 716
Имах предвид, че за втори път приготвям десерт  Laughing и ти си "виновна" за това.

# 28
  • Мнения: 22 867
И ние го хапнахме тая вечер. Grinning  Кремчето от кремата е разкошно! Чудесен десерт е! И ефектен, и вкусен!   bouquet natalyna !

# 29
  • Мнения: 1 352
И аз го направих, но защо така ми киселееше кремът Thinking...

Общи условия

Активация на акаунт